نصب چمن مصنوعی,فروش چمن مصنوعی

فروش چمن مصنوعی

02128423456
09198000567

تراس و بالکن سرسبز و شاداب

چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/08 0 نظر

تراس و بالکن سبز چیست؟ 

چه مزیت هایی دارد؟

نصب چمن مصنوعی در بالکن و تراس به چه ترتیب است؟

چند نکته مهم درباره چمن مصنوعی برای تراس و بالکن

با چمن مصنوعی می توانید هر مکان ساده و سیمانی را به یک فضای زیبا و دلچسب تبدیل می کند. به این ترتیب با طراحی شیک بالکن و تراس خود، آن را بهترین مکان برای وقت گذراندن با دوستان  و خانواده خود تبدیل نمایید. همان طور که بارها گفتیم، چمن مصنوعی دوام بالایی داشته و به نگهداری اندکی نیاز دارد. زمانی که یک بار آن را نصب کنید، سال های سال از آن لذت می برید.  باید بگوییم که آن ها به سادگی نصب می شوند و شما نیز می توانید این کار را به راحتی انجام دهید، درست مانند پهن کردن فرش و موکت می باشد. رول چمن مصنوعی را باز کنید و در سراسر تراس و بالکن خود پهن کنید. تنها چیزی که باید به آن دقت کنید این است که بالکن سیمانی شما سطح مسطحی داشته باشد. 

 

توصیه هایی برای زهکشی یا تخلیه آب

مطمئن شوید که زهکشی و تخلیه آب در بالکن و تراس شما به خوبی انجام می شود. بسیاری از بالکن ها به روشی ساخته می شوند که آب باران در آن جا جمع نمی شود و تخلیه می گردد، این امر باعث می شود تا چمن مصنوعی برای مدت زمان طولانی خیس و مرطوب نباشد. توصیه دیگر این است که می توانید به منظور تخلیه آب بهتر، در کف تراس خود کاشی هایی نصب کنید. این کاشی ها طراحی شده اند تا آب را جمع آوری و به مسیر تخلیه منتقل کنند تا مشکل رطوبت برطرف شود. 

چمن مصنوعی تزئینی برای تراس حتی روی سطوح چوبی و پارکت های موجود در تراس و بالکن قابل استفاده است. زمانی که چمن مصنوعی را در این شرایط نصب می کنید، مطمئن شوید که اتصال بین صفحات چوبی محکم می باشد و مشکلی وجود ندارد. لطفا به این نکته دقت کنید که کف چوبی زیر چمن مصنوعی مرطوب می شود و این امر موجب پوسیدگی آن می گردد. تخلیه آب در این شرایط بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد. 

 

ایده هایی برای طراحی شیک و تزئینی تراس و بالکن با چمن مصنوعی

واقعا استفاده از چمن مصنوعی تزئینی در منزل یا محل کار و یا هر جای دیگری، شگفت انگیز و جذاب می باشد و چشمان هر بیننده ای را به خود جلب می نماید. انواع مختلفی چمن مصنوعی در ارتفاع و رنگ های مختلفی وجود دارد که درست مانند چمن های تازه و طبیعی به نظر می رسند. آیا می دانستید که چمن مصنوعی برای تمامی سطوح بالای زمین مانند تراس، بالکن، پشت بام پاسیو و غیره مناسب می باشد؟ راحتی و چند کاره بودن آن موجب شده است تا انتخاب خوبی در بیشتر زمینه ها باشد. با نصب چمن مصنوعی تزئینی در تراس به راحتی می توانید محیط شادی را فراهم کنید. از جمله مزیت های دیگر در این زمینه  به این ترتیب می باشد:

● نیازی به کوتاه کردن و آبیاری و نگهداری ندارد و در تمام طول سال به یک شکل می باشد و تغییری نمی کند.

● چمن مصنوعی انعطاف پذیر می باشد، یعنی می توانید مناسب با فضای تراس و بالکن خود آن را شکل دهید و ببرید.

● ساختار منحصر به فرد چمن مصنوعی و مواردی که در آن به کار می رود موجب تخلیه آب و رطوبت می شود، از این رو همیشه خشک احساس می گردد. 

اجازه دهید رویاهای تان درباره داشتن تراس و بالکن سبز و شاداب به واقعیت تبدیل شود. در واقع به این وسیله تراس و بالکن سیمانی خود را به یک باغ زیبا و کوچکی تبدیل می کنید که می توانید در آن احساس آرامش داشته باشید. برای این کار نیاز به نصب چمن مصنوعی در تراس و بالکن و استفاده از چند گلدان دارید. همه چیز به سلیقه و انتخاب شما مربوط می شود. شاید ترجیح بدهید از صندلی و یا حتی تاپ ایستاده نیز استفاده کنید.

 

تزیین تراس و بالکن ساختمان با چمن مصنوعی

اگر در آپارتمان و ساختمانی زندگی می کنید که حیاط ندارد، شاید ایجاد فضای بسیار مناسب و سرسبز برای خوشگذرانی همراه با عزیزان و مهمانان تان، انتخاب خوبی به نظر برسد. نصب چمن مصنوعی مناسب برای تراس موجب می شود تا احساس کنید که حیاط کوچکی دارید، بدون این که به هم ریختگی هایی به وجود بیاید و یا نیاز به نگهداری، کوتاه کردن و آبیاری چمن ها باشد. بر اساس اندازه بالکن و تراس ساختمان شما، می توانید بخشی از آن را با یک مکان سرسبز کنید و بخشی دیگر را به همان حالت سیمانی یا موزاییکی باقی بگذارید و در آن جا از وسایل تزئینی مانند گلدان های شیک به کار ببرید. 

تنوع طراحی و دکوراسیون با چمن مصنوعی بی نهایت است. رنگ ها و مدل ها و بافت های مختلفی وجود دارد که می توانید از میان آن ها به انتخاب بپردازید. 

از طرف دیگر می توانید در کنار گلدان های زیبا و سرسبز، تراس و بالکن خود را با چمن مصنوعی نیز زیباتر کنید به گونه ای که همه چیز طبیعی و شاداب به نظر برسد. 

نصب چمن مصنوعی مناسب تراس و بالکن

برای این کار بهتر است از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. مشورت با این شخص متخصص به شما کمک می کند تا بهترین چمن مصنوعی مناسب تراس خانه خود را تهیه کنید. آن ها نمونه هایی از چمن های مختلف را در اختیار شما قرار می دهند، از این رو از اگر به دنبال چمن مصنوعی ارزان می باشید، می توانید از این فرصت استفاده نمایید. 

در برخی از بالکن ها و تراس ها، از کفی فومی نرم استفاده می شود. این موضوع، نصب چمن مصنوعی را ساده می کند. به این ترتیب می توانید مکان بی خطر و لذت بخشی را برای بازی کودکان و حتی سگ و گربه دلبند تان خود تهیه کنید. 

بهترین ضخامت این پدهای فومی و نرم زیر چمن مصنوعی، 10 میلی متر می باشد که البته این اندازه برای هر بالکن و تراسی مناسب نیست، زیرا ممکن است درب تراس باز نشود و یا مشکلاتی دیگری به وجود بیاید.

 

چگونه می توانید از چمن مصنوعی تزیینی در تراس و بالکن منزل خود مراقبت کنید؟

چمن مصنوعی نیاز به نگهداری خاص و ویژه ای ندارد. برداشتن برگ ها و سایر آشغال ها از روی آن نیز ساده است. حتی می توانید روی آن جاروبرقی بکشید. الیاف چمن های مصنوعی باکیفیت، به خوبی و به طور محکمی کنار هم قرار گرفته اند و با نیروی مکش جاروبرقی از جا کنده نمی شوند. 

هر گونه لکه و کثیفی روی چمن مصنوعی نیز نیاز به آب و صابون و دستمال تمیز دارد. 

از جایی که چمن مصنوعی به خوبی سیستم های تخلیه آب استاندارد، مایعات را تخلیه و زهکشی نمی کند، اصلا ایده خوب نیست که اجازه دهید حیوانات خانگی تان در آن جا ادرار کنند. مخصوصا اگر پدهای فومی زیر آن نصب شده باشد. زیرا در این صورت بوی بدی به خود می گیرند. 

 

چند دلیل برای داشتن تراس و بالکن سرسبز و زیبا

هزینه های نگهداری بسیار کم

چمنی که با الیاف مصنوعی ساخته می شود و به راحتی نصب می گردد، قطعا به صرفه می باشد و نیاز به نگهداری کمتری دارد. این که چمن تزئینی تراس خود را زیبا نگاه دارید، نیاز به زمان و هزینه زیادی ندارد. زمانی که آن ها را روی بالکن نصب کردید، همه چیز آسان می شود، گویی از موکت یا فرش در تراس خود استفاده می کنید. تمیز نگه داشتن چمن مصنوعی می تواند به زیبا و ماندگار شدن هر چه بیشتر آن کمک کند. 

زیبا و جذاب بودن

اگر در ساختمان ها و آپارتمان هایی زندگی می کنید که بالکن یا تراس کوچکی دارد، می دانید که فضا بیرون از منزل یا چهار دیواری شما بسیار محدود است. اما می توانید از همان فضاهای اندک نیز نهایت استفاده را ببرید. مطمئنا کف سیمانی و موزاییکی تراس و بالکن ها خیل چنگی به دل نمی زنند. فضای سرسبز در تراس و بالکن می تواند تحولی بسیار بزرگ در ساختمان های سنگی و سیمانی محسوب شود. به این ترتیب حتی در همان ساختمان های بی روح و خشک نیز یک فضای دارید که می توانید ساعاتی از روز را با خیال راحت در آن سپری کنید. 

مناسب برای فصل های بهار و تابستان

در طول ماه های گرم سال، وجود چمن مصنوعی تزئینی مناسب برای تراس و بالکن می تواند مکان عالی را برای شما و حتی حیوانات خانگی تان مهیا کند. از طرفی می تواند پاهای شما و حتی پنجه های حیوانات خانگی تان را خنک نگاه دارد. فرقی ندارد که اندازه تراس و بالکن شما چقدر کوچک باشد، در هر صورت با طراحی شیک و تزئین، فضای شاد و دلچسبی را برای خود، خانواده و سگ و گربه خانگی تان مهیا می نمایید. 

ماندگاری بالا

استفاده از چمن مصنوعی باکیفیت باعث می شود تا زیبای و ماندگاری آن بیشتر شود. با استفاده از این تکنولوژی، این گونه به نظر می رسد که تراس و بالکن شما جزوی از سالن نشیمن داخل خانه تان می باشد. استفاده چند منظوره از بالکن و تراس و ایجاد سرسبزی و طراوت در این مکان همگی موجب می شوند تا در انتخاب خود مصمم باشید. 

 

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

چمن مصنوعی