نصب چمن مصنوعی,فروش چمن مصنوعی

فروش چمن مصنوعی

02128423456
09198000567

حیاط مدرسه سرسبز

چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/08 0 نظر

چمن مصنوعی مدرسه موجب به وجود آمدن مکانی بسیار زیبا و جذاب می شود و نظر هر دانش آموزی را به خود جلب می نماید و از طرف دیگر باعث اشتیاق هر چه بیشتر آن ها به محیط مدرسه و پروسه آموزشی می شود.

4 موردی که باید هنگام نصب چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه به یاد داشته باشید


این روزها مدرسه ها و مهد کودک های بسیاری از چمن مصنوعی برای حیاط استفاده می کنند، دلیل این امر هم مزیت های متنوع و متعدد آن می باشد. از طرف دیگر، چمن مصنوعی باعث می شود تا محیط مدرسه برای بچه ها بسیار جذاب و دلنشین باشد. چه چیزی از این بهتر؟
هیچ شکی در این باره نیست، بچه ها عاشق بازی کردن روی چمن مصنوعی در حیاط مدرسه می باشند و این امر آن ها را تشویق می کند تا در زنگ های تفریح، از هوای آزاد لذت ببرند و انرژی خود را تخلیه کنند. 
نیاز به نگهداری بسیار پایین چمن مصنوعی به این معنا است که هزینه های مدارس بسیار کاهش می یابد، هم چنین برای حیاط مدرسه در تمام طول سال قابل استفاده می باشد، حتی در طول ماه های زمستان، از این رو موجب می شود تا محوطه مدرسه در تمام روزهای تحصیلی، زیبا و سرسبز باشد. 
انتخاب چمن مصنوعی باکیفیت برای مدرسه نیز بسیار اهمیت دارد، زیرا کیفیت پایین موجب می گردد تا زودتر نیاز به جایگزین و تعویض وجود داشته باشد و به این ترتیب میزان هزینه ها افزایش می یابد. 
قبل از این که تصمیم بگیرید و چمن مصنوعی را در حیاط مدرسه نصب کنید، مواردی وجود دارد که باید ابتدا به آن ها فکر کنید. 
هدف ما در این مقاله نیز همین است: آگاه کردن شما درباره ملاحظاتی که قبل از خرید چمن مصنوعی باید به آن ها توجه داشته باشید. مطمئن باشید که به این ترتیب، بهترین تصمیم را می گیرید.
بیایید شروع کنیم. 

 

1.میزان استفاده
زمانی که بحث ماندگاری چمن مصنوعی می شود، میزان استفاده یکی از عواملی است که باید قبل از هر چیزی به آن فکر کنید. 
احتمال بالایی وجود دارد که چمن مصنوعی در حیاط مدرسه در معرض رفت و آمد بسیاری قرار بگیرد، زیرا تعداد دانش آموزان و حتی مسئولین و معلم ها در مدرسه به طور کلی زیاد است. از طرف دیگر جالب است بدانید که بچه ها عاشق چمن مصنوعی می باشند و طبیعتاً نسبت به آن تمایل بیشتری دارند. از این رو کیفیت در این زمینه حرف اول را می زند.
این موضوع به این معنا است که باید با دقت ارتفاع، تراکم و ضخامت الیاف و فیبر به کار رفته در چمن مصنوعی مورد نظر خود را ارزیابی نمایید.
برای چمن مصنوعی مدرسه، به شدت پیشنهاد می شود که از الیاف نایلونی به کار ببرید. نایلون قدرتمندترین و انعطاف پذیر ترین الیافی است که در ساخت چمن مصنوعی به کار می رود: این موضوع به این معنا است که بیشتر و ماندگارتر از انواع الیاف پلی اتیلن و پلی پروپیلن کار می کند. 
تراکم نیز بسیار اهمیت دارد و شما باید چمنی را با حداکثر الیاف انتخاب کنید، زیرا تراکم بالای چمن مصنوعی موجب می شود تا سطح وسیع حیاط مدرسه پوشانده شود و بسیار بهتر از چمن مصنوعی کم تراکم عمل می کند. اگر بیشتر فکر کنید متوجه می شوید که تراکم کم واقعا حیاط مدرسه را آن طور که باید سرسبز و شاداب نشان نمی دهد.

2. ریسک افتادن کودکان از وسایل بازی
زمانی که بحث چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه می شود، مهم ترین عامل امنیت بچه ها است. شاید بارها دیده باشید که بچه ها در هنگام بازی روی چمن های طبیعی، ممکن است آسیب ببینند، مثلا از تاپ یا سرسره بیافتند و یا در هنگام دویدن به زمین بخورند.
چمن مصنوعی برای ایجاد یک محیط امن برای بازی بچه ها واقعا عالی عمل می کند. طبیعت و ماهیت نرم و لطیف بودن آن و این که موجب سایش و اصطکاک نمی شود به این معنی است که بچه ها می توانند بدون هیچ خطری در هر روز از سال روی آن به بازی بپردارند، بدون این که ریسک آسیب و جراحت آن ها وجود داشته باشد. 
از طرفی در حیاط برخی مدارس، وسایل و ابزارهای بازی مانند تاب و سرسره و غیره وجود دارد. به این ترتیب، احتمال افتادن بچه ها در حین بازی زیاد است. استفاده از چمن مصنوعی در این شرایط منجر به جلوگیری از ایجاد آسیب به آن ها می شود، مخصوصا اگر زیر آن از پدهای فومی نرمی استفاده شود. 
پدهایی که زیر چمن مصنوعی به کار می رود، معمولا ضخامت 10 و 20 میلی متر دارند. این که کدام یک را انتخاب کنید، بستگی به میزان ارتفاعی دارد که یک کودک ممکن است بیفتد. 

3. چگونه چمن مصنوعی در حیاط مدرسه نصب می شود؟
ما پیشنهاد می کنیم که از یک متخصص برای نصب چمن مصنوعی در حیاط مدرسه کمک بگیرید تا به درستی و با رعایت اصول مناسبی این کار را انجام دهد. این متخصصان بارها بارها تجربه نصب چمن مصنوعی را در مکان های مختلف دارند و بهترین روش نصب آن را مطابق با نیازهای شما می دانند. 
بر اساس محیط و ابعاد حیاط مدرسه، روش های نصب متعددی وجود دارد. برای مثال، روش نصب چمن مصنوعی روی سطح آسفالت و سیمانی واقعا با روش نصب چمن مصنوعی روی سطحی که از قبل چمن طبیعی وجود داشته است، متفاوت می باشد. 
اگر می خواهید چمن مصنوعی را روی آسفالت و سیمان حیاط مدرسه نصب کنید، پیشنهاد می شود ابتدا از پدهای فومی زیر آن به کار ببرید تا برای جنب و جوش و افتادن احتمالی بچه ها مقاوم و محافظ باشند. از طرف دیگر استفاده از این پدها ناهمواری های روی سطح آسفالت و سیمان را می پوشاند و این به معنی داشتن چمن مصنوعی مناسب برای حیاط مدرسه می باشد. 
اگر هم می خواهید چمن مصنوعی را جایگزین چمن طبیعی کنید، باید خاکبرداری و زیر سازی کافی انجام دهید و سپس پروسه نصب را شروع کنید.  هم چنین در این شرایط می توانید از پدهای فومی برای محافظت بیشتر بچه ها نیز استفاده کنید. 


4. مطمئن باشید که چمن مصنوعی امنی برای حیاط مدرسه انتخاب می کنید
زمانی که می خواهید در این زمینه تصمیم درستی بگیرید، باید بدانید که امنیت بچه ها واقعا عامل بسیار بسیار مهم و قابل تاملی است.
این موضوع به این معنا است که چمن مصنوعی، نباید از مواد مضر تشکیل شده باشد. بسیار مهم است تا برند و یا شرکتی را انتخاب کنید که محصولات خود را از این نظر، مورد تست و بررسی قرار می دهد و گواهی نامه و اعتبار نامه هایی را دریافت نموده است. 
به یاد داشته باشد که Oeko-Tex موسسه و شرکتی است که تست های متعددی را برای مطمئن شدن از عدم وجود مواد مضر در چنینی محصولاتی انجام می دهد. 
بررسی کنید که شرکت یا برند مورد نظر شما دارای تاییدیه Oeko-Tex می باشد، تا با این ترتیب خیال تان بابت استفاده از چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه راحت باشد. 
از طرف دیگر باید مطمئن شوید که چمن مصنوعی مورد نظر حداقل دارای رتبه E در زمینه مقاومت در برابر آتش می باشد. در حقیقت این حداقل رتبه است: به طور ایده آل بهتر است چمن مصنوعی مدرسه ها دارای رتبه C باشند. رتبه C به این معنی است کمترین انتشار حرارت و توسعه آتش سوزی را در هنگام حریق دارد و موجب تشدید آتش سوزی نمی شود. 

نتیجه گیری
اجرا و نصب چمن مصنوعی در حیاط مدرسه هم از نظر مالی و کاهش هزینه ها و هم از نظر جذابیت، واقعا شگفت انگیز است، هم چنین هزینه های نگهداری را کاهش می دهد، قابل استفاده در تمام طول سال می باشد، هیچ کثیفی و گل و لای را به وجود نمی آورد و از همه مهم تر کودکان عاشق بازی کردن روی آن می باشند. 
قبل از خرید و انتخاب چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه، بسیار ضروری است که مواردی که در این مقاله گفته شد را بررسی کنید تا مطمئن شوید که بهترین نتیجه ممکن را به دست می آورید. اینکه بچه ها در حیاط مدرسه خوش باشند، واقعا تاثیر زیادی روی روحیه آن ها می گذارد و این روحیه بالا در روند تحصیلی شان نیز بی تاثیر نیست.

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

چمن مصنوعی