نصب چمن مصنوعی,فروش چمن مصنوعی

فروش چمن مصنوعی,چمن مصنوعی,نصب چمن مصنوعی

02128423456
09198000567

نگهداری از چمن مصنوعی در تابستان

نگهداری از چمن مصنوعی در تابستان
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/30 0 نظر

چگونه چمن مصنوعی خود را در فصل تابستان به بهترین وجه ممکن نگهداری کنیم؟

به چه ابزارها و امکاناتی نیاز داریم؟

فصل تابستان و نگهداری درست از چمن مصنوعی


بارها و بارها در مقالات این سایت تکرار کردیم که بهترین برند چمن مصنوعی، محصولی را تولید می کند که نیاز به رسیدگی اندکی دارد. اما در هر صورت هنوز هم اهمیت دارد تا از آن مراقبت کنید تا برای مدت زمان بیشتری ماندگار باقی بماند. عمر چمن مصنوعی می تواند تا بیش از 15 باشد، اما برای اطمینان از ماندگاری آن، بسیار اهمیت دارد تا همیشه در شرایط بسیار مناسبی قرار داشته باشد. امروز ما به چگونگی نگهداری از چمن مصنوعی در فصل تابستان می پردازیم، از این رو می توانید در تمام روزهای سال از وجود آن لذت ببرید. 
یکی از اجزای چمن مصنوعی، وجود شن و ماسه در میان الیاف آن می باشد که به حفظ پایداری و ظاهر آن کمک می کند. اگر به تازگی چمن مصنوعی را خریداری کرده و آن را در محل مورد نظر خود نصب کرده باشید، در طول 2 ماه اول، بسیار اهمیت دارد بسیار مراقب چمن خود باشید تا زمانی که به خوبی موقعیت خود را حفظ کند. این مراقبت شامل شانه زدن الیاف چمن مصنوعی می باشد، اما بعد از گذشت چند ماه اول، ماهی یک بار شانه زدن آن کفایت می کند. از یک شانه ای که دارای دندانه های نرم و لطیف می باشد استفاده کنید تا موجب کنده شدن الیاف چمن مصنوعی نشود. 

نگهداری از چمن مصنوعی در تابستان
بهترین برند چمن مصنوعی، محصولی را می سازد که در برابر آب و هوا تغییر نمی کند و فرقی هم ندارد که چه چیزی روی آن ریخته شود، در هر صورت به اندازه کافی قدرتمند است که در برابر آب و هوای مختلف مقاوم باشد. در طول فصل تابستان، چمن مصنوعی شما احتمالا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و یا این که رفت و آمد روی آن بیشتر از فصل های دیگر سال می باشد، زیرا مردم بیشتر می خواهند در طول آب و هوای گرم، در باغ و حیاط خانه خود سپری کنند. این امر به این معنی است که چمن مصنوعی ممکن است اندکی مسطح و تخت شود، اما همه چیز با یک بار شانه کردن به حالت اول خود باز می گردد. 

چمن مصنوعی سازگار با حیوانات خانگی

اگر هم در خانه سگ و یا گربه خانگی دارید، شاید چمن مصنوعی نیاز به رسیدگی بیشتری داشته باشد. بهترین برند چمن مصنوعی، محصولی را تولید می کند که به خوبی آب و مایعات را به سطح زیر خود تخلیه می کند، اما در ارتباط با پسمانده های جامد این حیوانات خانگی، می توانید آن ها را به سادگی با جارو یا هر وسیله دیگری جمع آوری کنید. اگر هم باز هم بقایایی از آن ها روی چمن مصنوعی به چشم می خورد، می توانید با مقداری شوینده ملایم و آب گرم شستشو دهید. هم چنین اگر سگ دلبندتان روی چمن مصنوعی باز می کند، شاید نیاز به شانه زدن به تعداد دفعات بیشتری داشته باشید تا الیاف آن همیشه در حالت ایستاده قرار بگیرند و از خوابیده شدن آن ها جلوگیری به عمل بیاید. 

شستشوی ساده چمن مصنوعی
صرفه نظر از این که از بهترین برند چمن مصنوعی خرید کرده باشید یا خیر، مواردی دیگری وجود دارد که باید هنگام فصل تابستان به یاد داشته باشید تا چمن مصنوعی خود را در بهترین حالت خود حفظ کنید. 
●    ماشین و موتور و یا هر وسیله نقلیه دیگر نباید روی چمن مصنوعی تردد کنند. 
●    از ابزارهای که دارای منبع حرارتی می باشند استفاده نکنید، زیرا به الیاف چمن مصنوعی آسیب می زند. اگر می خواهید آتشی روی چمن مصنوعی روشن کنید حتی در تابستان، خواهشا این کار را نکنید. بهتر است این کار را به دور از چمن مصنوعی انجام دهید و به سطوح سیمانی و خاکی منتقل کنید. 
●    هم چنین از ابزارهای تیز روی چمن مصنوعی به کار نبرید، زیرا موجب آسیب دیدن آن ها می شود، اگر استفاده از این گونه ابزارها اجباری است، می توانید روی سطوح سیمانی یا بخش های دیگر خانه امتحان کنید. 
●    اگر حیوان خانگی یا فرزندان کوچکی دارید، بسیار مراقب چمن مصنوعی باشید. سگ ها عاشق کندن زمین می باشند و کودکان ممکن است وسوسه شوند تا چمن مصنوعی را ببرند یا پاره کنند. به یاد داشته باشید که حتی بهترین برند چمن مصنوعی قابلیت رشد ندارد و زمانی هم که دچار آسیب شود دیگر راه برگشتی وجود ندارد. 


مزیت های چمن مصنوعی در فصل تابستان
زمانی که تابستان با تمام خوبی ها و بدی هایش از راه می رسد، روزها طولانی تر می شود و از این رو بیشتر احتمال دارد تا زیر نور خورشید قرار بگیرید. همه ما با آفتاب سوختگی و تب یونجه در فصل تابستان آشنایی داریم. از این رو تمام سعی خود را می کنیم برای جلوگیری از بروز این اتفاقات، پوست خود را بپوشانیم و از آنتی هیستامین استفاده نماییم. 
شاید آفتاب سوختگی با استفاده از محصولات حفاظتی و حتی پوشیدن لباس برطرف شود، اما تب یونجه یک کابوس شبانه است و آنتی هیستامین می تواند تنها گزینه روی میز باشید. از این رو ماه های خوش تابستان به بدترین روزها تبدیل می شوند که واقعا هیچ فراری از آن ممکن نیست. 
خوب چه میشه کرد؟ یک راه می تواند انتخاب بهترین برند چمن مصنوعی باشد. 
می پرسید چرا؟


چمن مصنوعی راه حلی برای تب یونجه می باشد
با اندکی سرمایه گذاری در این زمینه، باغ یا باغچه ای در حیاط منزل خود خواهید داشت که می توانید مدت زمان بیشتری در آن جا سپری کنید، بدون این که گرفتار عطسه و سرفه های مداوم شوید. به طور طبیعی چمن مصنوعی نمی تواند به طور کامل تب یونجه شما را از بین ببرد، یعنی هیچ یک از بهترین برندهای چمن مصنوعی این قابلیت را ندارند، اما حداقل مقصر و عامل اصلی بروز تب یونجه شما نمی باشند. چمن مصنوعی به شما اجازه می دهد تا مدت زمان بیشتری را با دوستان خود در فضای سرسبزی بگذرانید، بدون این که مجبور شوید به دلیل بروز علایم تب یونجه به داخل خانه پناه برده و مجبور به استراحت شوید. 

چمن مصنوعی
محیط زیست
چمن مصنوعی نه تنها شما را از شر علایم تب یونجه خلاص می سازد، بلکه استفاده از آن به محیط زیست نیز کمک می کند. زیرا دیگر به مواد شیمیایی برای از بین بردن آفات و حشرات موذی نیازی ندارید و این یعنی کاهش مصرف مواد شیمیایی که برای محیط زیست مضر می باشند. حتی چمن مصنوعی در ماه های تابستان نیاز به آبیاری ندارد، از این رو دیگر نیازی به نصب آبشار و فواره ها نیز نیست و هم چنین لازم نیست شلنگ های بلند و طولانی خریداری کرده و در حیاط خود نگه دارید. این موضوع هم به نفع شما و هم به نفع محیط زیست می باشد.


نیاز به رسیدگی کمتر
رسیدگی کمتر به معنی عدم نیاز به هرس کردن چمن و یا استفاده از دستگاه های چمن زنی برقی یا بنزینی می باشد. این موضوع نیز برای محیط زیست مزیت های بسیاری دارد و هم مبلغ صورت حساب قبوض ماهیانه شما را بسیار کاهش می دهد. از طرف دیگر، نیاز نیست خود را به زحمت بیاندازید. در عوض می توانید زیر نور خورشید استراحت کنید و لذت ببرید. 

 

زهکشی و تخلیه آب فوق العاده
چمن مصنوعی به آسانی آب و مایعات را تخلیه می کند. در واقع مایعات از طریق لایه شبکه ای زیرین الیاف چمن مصنوعی به زمین و سطح زیرین خود منتقل می شوند. با انتخاب بهترین برند چمن مصنوعی می توانید آن را روی سطوح شن و ماسه ای و حتی سیمانی یا حتی روی علف های هرز نصب کنید، به این ترتیب دیگر نیازی نیست نگران رشد مجدد علف های هرز باشید. اغلب اوقات چمن مصنوعی تخلیه آب بهتری از چمن های طبیعی انجام می دهد و این واقعا شگفت انگیز است. 


برای کودکان و حیوانات خانگی تان امن و بی خطر است
بهترین برند چمن مصنوعی، محصولی برای شما مهیا می کند که برای بازی کردن کودکان امن می باشد. به این ترتیب شما نیز آسود خاطر خواهید بود، زیرا دیگر کودکان گل و لای و کثیفی حیاط را داخل خانه نمی آورند یا در صورتی که باران ببارد، با کفش و دمپایی های خیس وارد خانه نمی شوند. از طرف دیگر حیوانات خانگی نیز می توانند روی چمن مصنوعی به تفریح و بازیگوشی بپردازند و اوقات خوشی داشته باشند. نگران بهداشتی بودن چمن مصنوعی نیز نباشید (در بالا بیان کردیم چگونه می توانید چمن مصنوعی را تمیز کنید).


اگر نسبت به مزیت های چمن مصنوعی بسیار مشتاق شده اید و می خواهید از شرکت نیوساد به عنوان یکی از بهترین برندهای چمن مصنوعی خرید کنید و مایل هستید روی چمن مصنوعی سرمایه گذاری نمایید، با یکی از مشاوران ما در تماس باشید که همیشه در دسترس شما مشتریان عزیز می باشند. همراه یکدیگر می توانیم به یک تصمیم گیری عالی درباره چمن مصنوعی برسیم که هیچ وقت از انتخاب آن پشیمان نخواهید شد. 

نظرات

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

چمن مصنوعی