نصب چمن مصنوعی,فروش چمن مصنوعی

فروش چمن مصنوعی,چمن مصنوعی,نصب چمن مصنوعی

02128423456
09198000567

موکت طرح چمن یا موکت چمنی

چکیده این مطلب : انتشار : 1399/06/01 0 نظر

هیچ چیز نمی تواند برای نصب چمن مصنوعی در خانه یا محیط های کاری، جلوی شما را بگیرد. در واقع موکت طرح چمن یک محصول محبوبی است که موجب می شود تا تخیلات و آرزوهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

آیا استفاده از چمن مصنوعی در داخل خانه امکان پذیر است؟

moket chamani
سوالی که این روزها بسیار از ما می پرسند این است که "آیا می توانیم از چمن مصنوعی برای داخل خانه یا محیطی های کاری خود استفاده کنیم؟"
جواب این سوال بله است. هیچ چیز نمی تواند برای نصب چمن مصنوعی در خانه یا محیط های کاری، جلوی شما را بگیرد. در واقع موکت طرح چمن یک محصول محبوبی است که موجب می شود تا تخیلات و آرزوهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. 
چمن مصنوعی می تواند یک سرمایه گذاری باشد از این رو بسیار قابل پیش بینی است که درباره استفاده از آن در اتاق پذیرایی و اتاق خواب و محل کار خود شک و تردید داشته باشید و یا از خود بپرسید که آیا به اندازه کافی ماندگاری دارد. 

موکت چمن
شاید بخواهید محیط بازی در خانه برای کودکان خود ترتیب دهید و یا شاید هم می خواهید محیط خشک اداری خود را اندکی شاداب و باطراوت و انرژی بخش نمایید و یا شاید هم به فکر حیوانات خانگی عزیزتان می باشید. در هر صورت در ادامه به شما می گوییم که چگونه می توانید از موکت طرح چمن برای فضای های داخلی استفاده کنید.


چرا باید از موکت چمن مصنوعی برای فضاهای داخلی خانه و محل کار به کار ببرید؟
این روزها صاحب خانه ها بیشتر به دنبال انتخاب موکت طرح چمن می باشند تا طبیعت را به منزل خود بیاورند. این امر موجب ایجاد یک فضای منحصر به فرد و شاداب حتی برای محل کار، اتاق پذیرایی و یا زمین بازی و اتاق کودکان می شود. در محل های اداری و کاری وجود این موکت ها می تواند همه چیز را سرسبز و انرژی بخش کرده و این موضوع روی روحیه و پروسه کاری کارمندان تاثیر می گذارد. 

موکت چمن مصنوعی
رستوران ها و کافی شاپ ها نیز از این موکت ها می توانند استفاده کنند تا در میان رقیبان خود برجسته دیده شوند. تجارت هایی که از موکت چمن مصنوعی استفاده کرده اند می گویند که در میزان فروش و جذب مشتری شان افزایش قابل توجه ای را مشاهده کردند.


در این جا شما را با تجربه یکی از مشتریان آشنا می کنیم که موکت چمن مصنوعی را در خانه خود نصب کرد. او یک هنرمند بود و عاشق این ایده بود که همه چیز را متفاوت و جذاب نشان دهد. این موکت چمن مصنوعی روی پله ها و کف پوش قسمتی از خانه نصب شد که روبروی آن یک پنجره بزرگ قرار داشت و قرار بود تجهیزات و وسایل ورزشی روی آن قرار بگیرد.
واقعا همه چیز زیبا و عالی و متفاوت به نظر می رسید -حتی کودکان نیز عاشق آن شدند. 


چمن مصنوعی برای استفاده در محیط های خشک -مانند اتاق پذیرایی یا اتاق کارمندان- و هم محیط ها مرطوب مانند سرویس بهداشتی مناسب می باشد. در حقیقت، ما مشتریان بسیاری داشتیم که تصمیم گرفتند از موکت های طرح چمن برای داخل سرویس بهداشتی خود استفاده کنند. نگران رطوبت و ریختن آب روی آن ها نباشید، زیرا خاصیت زهکشی و تخلیه آب مناسبی و عالی دارند. 
از این رو هیچ چیز نمی تواند جلوی شما را بگیرد تا از چمن مصنوعی در خانه و محل کار خود و یا هر جایی که سرپوشیده است، استفاده کنید. فقط کافی است خلاقیت بیشتری از خود نشان بدهید. 


پروسه نصب موکت چمن مصنوعی در محیط های داخلی به چه ترتیب است؟
نصب چمن مصنوعی در این مکان ها بسیار ساده و راحت است، زیرا به آماده سازی زمین زیر آن نیاز نیست. در بیشتر مواقع زمین و کف پوش زیر، از قبل مسطح و آماده می باشد. 
متخصصین شرکت نیوساد به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین ارائه کنندگان چمن مصنوعی در ایران، برای نصب این موکت ها در منازل این مراحل را پشت سر می گذارند:


1.آماده سازی محل مورد نظر و اطمینان از تمیز و منظم بودن آن قسمت
2. نصب لایه محافظ برای ایجاد یک سطح نرم و لطیف (اختیاری)
3. قرار دادن چمن مصنوعی روی آن
4. محکم کردن اتصال بین چمن مصنوعی با استفاده از چسب مخصوص


توصیه: بسته به این که موکت طرح چمن را در کجای منزل و یا محیط اداری خود نصب می کنید، ممکن است به لایه و پد محافظ زیرین آن نیاز نداشته باشد. بهتر است در این باره با متخصصان شرکت نیوساد تماس گرفته و مشورت کنید. 


توصیه های برای استفاده و نصب موکت چمن مصنوعی در محیط های داخلی و سرپوشیده
آیا هنوز هم در نصب موکت چمن مصنوعی شک و تردید دارید؟ اگر به ما اعتماد دارید که می گوییم که گزینه مناسب و به صرفه ای است. زیرا به نظر عالی می رسد، کیفیت خوبی نسبت به سایر موکت ها و فرش ها دارد و نرم و لطیف احساس می شود و اگر لایه محافظ زیر زن آن نصب شود، قابل استفاده برای تمامی بخش های داخلی خانه می باشد، زیرا کودکان و حیوانات خانگی تان در امان بوده و با افتادن و بازی کردن، به آن ها آسیبی نمی رسد. 

موکت طرح چمن جایگزین عالی برای کف پوش های سیمانی و پلاستیکی و یا چوبی می باشد که به کیفیت و ماندگاری چمن مصنوعی نمی باشند و هر کدام معایب خاص خود را دارند. هم چنین، این موکت ها طرح های مختلفی دارند و از این رو، خانه و محل کارتان را جذاب و زیبا و روشن تر می کنند. 


آیا وجود وسایل و اسباب و اثاثیه به موکت چمن مصنوعی آسیب می رساند؟
جواب این سوال خیر است. تا زمانی که وسایل سنگین شما تیز و برنده نباشند، هیچ اتفاقی نمی افتد. زیر تلویزیونی، کمد، مبل و هر چیز دیگری به راحتی روی این موکت و فرش چمن مصنوعی قرار می گیرند و هیچ آسیبی به آن وارد نمی کنند. اما توصیه مهم این است که برای پایه های این وسایل از محافظ استفاده کنید تا در دراز مدت ردپایی بر جای نگذارند. 


اما در هر صورت موکت طرح چمن مانند هر موکت و فرش دیگری با ابزارهای تیز و برنده و داغ و گرم (مانند باربکیو) آسیب می بیند. حتی اگر این اثاثیه را جا به جا کردید و یا آن ها روی موکت چمن مصنوعی کشیدید، با یک شانه زدن ساده به حالت اول خود باز می گردند. از این رو نیاز نیست نگران چیزی باشید.

این یکی از مزیت های بسیار شگفت انگیز این موکت ها برای مشتریان می باشد. به یاد داشته باشید که با خرید چمن مصنوعی مرغوب و انتخاب بهترین تولید کننده چمن مصنوعی می توانید از محصولی استفاده کنید و بهره مند شوید که مقاومت بالایی دارد و به این سادگی ها دچار آسیب و خرابی نمی شود.

 

آیا موکت طرح چمن به اندازه موکت ها و فرش های عادی ماندگاری دارد؟
البته که این طور است. شاید واژه مصنوعی بودن باعث شود تا ذهن تان به بیراهه برود. اما در حالت عادی و زمانی که چمن مصنوعی با چیزی بریده نشود و مراقبت های اندکی از آن به عمل بیاید

(که عموما برای تمامی فرش و موکت ها الزامی است)، 15 تا 20 سال ماندگاری خواهند داشت و همیشه مانند روز اول خود به نظر می رسند. از این رو می توانید با خیال راحت انتخاب کنید.


 این را به یاد داشته باشید که همان طور که روح آدمیزاد در طلب سرسبزی و طبیعت و محیط با طراوت و شاداب است، وجود چنین موکت های هیچ گاه باعث نمی شود از خرید خود پشیمان شوید، بلکه هر روز در پی خلاقیت های بیشتری می باشید تا در کنار این موکت های چمن مصنوعی، محیط داخلی خانه خود را روز به روز جذاب تر و مهیج تر کنید.

چمن مصنوعی
نتیجه گیری
می خواهید موکت طرح چمن را در خانه و محل کار یا هر مکان سرپوشیده دیگری نصب کنید؟ هیچ چیز جلوی شما را نمی گیرد. در حقیقت افراد بیشتری این روزها از چمن مصنوعی به عنوان کفپوش استفاده می کنند و در محلی که دوست دارند از آن به کار می برند. 

چمن مصنوعی
در هر صورت اگر سوالی درباره نصب آن در منزل و محل کار خود دارید، متخصصان و مشاوران نیوساد آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند. ما می خواهیم سرسبزی و حس طراوت و شاداب بودن را در همه لحظات زندگی خود احساس کنید. 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

چمن مصنوعی