نصب چمن مصنوعی,فروش چمن مصنوعی

فروش چمن مصنوعی

02128423456
09198000567

چمن مصنوعی برای باغ تالار به جای چمن طبیعی

چمن مصنوعی برای باغ تالار به جای چمن طبیعی
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/11 0 نظر

چگونه جشن ها و مراسم های شاد خود را با سرسبزی و طراوت همراه کنید؟

آیا می توانیم از چمن مصنوعی در باغ تالارها استفاده کنیم؟

مزیت های نصب چمن مصنوعی در باغ تالار 

چمن- مصنوعی-برای- باغ- تالاز
دنیای امروز به سمت مسیری پیش می رود که دیگر هیچ چیز خود واقعی آن نیست. این روزها بسیاری از وسایل و ابزارهای مصنوعی همانند انواع حقیقی خود به نظر می رسند، اما کاربردهای بهتری دارند. چمن مصنوعی نیز از این امر مستثنی نیست. چمن مصنوعی در انواع اشکال و ابعاد مختلف موجود می باشد و به این ترتیب است که در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور مثال می توان از چمن مصنوعی در زمین های ورزشی، فوتبال، فوتسال، تراس خانه، پشت بام  و البته باغ تالارها استفاده کرد. 
باغ تالارها یکی از بهترین مکان ها برای استفاده از چمن مصنوعی تزئینی می باشد. مجلس عروسی و شادی و حال و هوای آن هر چیز زیبا و زینتی و البته با دوام را می طلبد. صاحبان باغ تالارها مطمئن به دنبال امکاناتی می باشند که طی برگزاری مراسم متعدد و مداوم، دوام بالایی داشته و البته به زیبایی هرچه تمام به نظر برسند. شاید در این جا اولین چیزی که به ذهن تان برسد، چمن ها و گیاهان طبیعی باشد. اما لحظه ای فکر کنید که این باغ تالارهای بزرگ چقدر باید بابت نگهداری از این طبیعت واقعی هزینه کنند و چه مدت زمانی باید صرف شود، آن هم با وجود این که مراسم های متعددی برگزار می شود و رفت آمد و ترافیک در آن جا زیاد است. 
پیشنهاد شرکت نیوساد، استفاده از چمن مصنوعی در باغ تالارها می باشد. می پرسید چرا؟
با ما همراه باشید تا بهترین مزیت های چمن مصنوعی را برای استفاده در تالارها و باغ ها تالارها را خدمت تان عرض کنیم، سپس خودتان قضاوت نمایید. 

چمن مصنوعی برای باغ تالار

مزیت های چمن مصنوعی در باغ تالارها
برگزاری مراسم عروسی و شادی در باغ و محیط بیرون بسیار رمانتیک و شاعرانه است و هر کسی آرزو دارد تا بهترین روز زندگی خود را در چنین فضای سرسبز و به یاد ماندنی برگزار کند. چمن مصنوعی می تواند این آرزو را به حقیقت تبدیل نماید و همان حس و حال باغ و گیاهان طبیعی را به اطرافیان بدهد. چمن مصنوعی نسبت به چمن های طبیعی بسیار قابل اطمینان تر می باشند. زیرا علی رغم آب و هوا و یا فصل های سال، در همه حال سر سبز شاداب باقی می ماند و تمیز کردن آن ها بعد از اتمام مراسم نیز  بسیار ساده است. 
هر چه بهتر درک کنید که چرا چمن مصنوعی انتخاب مناسبی برای باغ تالار ها می باشد، با خیال راحت از این محصول استفاده می کنید و از آن نفع می برید. 


چمن مصنوعی گلی و کثیف نمی شود
هیچ چیز بدتر از این نیست که مراسم عروسی در باغ تالار به دلیل بارش سنگین باران بر هم بریزد و تمام برنامه ریزی ها خراب شود. باران، چمن طبیعی و زمین زیر آن را تبدیل به گل لای می کند و امکان لغزش را افزایش می دهد. به این دلیل است که زوجین مجبور می شوند تا عروسی را به فضای داخلی تالار منتقل کنند. این یعنی دور شدن از به حقیقت پیوستن آرزوهای خود. 
جالب است بدانید که این موضوع در ارتباط با چمن های مصنوعی اتفاق نمی افتد. چمن مصنوعی به سرعت خشک می شود و اصلا گل و لای به خود نمی گیرد. اگر نگران هستید بهترین روز عروس و دامادها خراب نشود، واقعا چمن مصنوعی گزینه عالی به شمار می رود. 

چمن مصنوعی

چند منظوره بودن چمن مصنوعی در باغ تالار 
چمن مصنوعی در همه حال و در هر شرایط به یک شکل می باشد و تغییر نمی کند. اما این موضوع در ارتباط با چمن های طبیعی حقیقت ندارد، زیرا بعد از این که در معرض ترافیک و رفت آمد زیادی قرار می گیرند (که البته در مراسم عروسی و شادی بسیار رایج است) شکل و ظاهر زیبایی خود را از دست می دهند. هم چنین به این ترتیب امکان لغزیدن و سر خوردن مهمانان تالار نیز وجود دارد. این موضوع مخصوصا برای خانم هایی که کفش پاشنه بلند می پوشند، یعنی یک فاجعه بزرگ. 
اما چمن مصنوعی در باغ تالار به خوبی از رفت و آمد های بسیار زیاد پشتیبانی می کند، این در حالی است که درست مانند چمن های طبیعی به نظر می رسد. 

چمن مصنوعی همه چیز را زیبا و رویایی می کند
شما نمی توانید خیلی روی چمن های طبیعی حساب باز کنید، چون آب و هوا غیر قابل پیش بینی می باشد و ممکن است باران ببارد. از طرف دیگر، چمن مصنوعی حتی در برابر رفت و آمد های مکرر شکل و ماهیت خود را تغییر نمی دهد و همیشه سبز و با طراوت باقی می ماند. این دقیقا همان سطحی است که باید برای تصاویر به یاد ماندنی عروس و داماد و حتی مهمان ها مهیا کنید. 


امکان استفاده از حداکثر فضای ممکن در باغ تالار
اجرا و نصب چمن مصنوعی در باغ تالار موجب می شود حتی دور دست ترین بخش های برای قرار دادن میز و صندلی و پذیرایی مهمانان نیز قابل استفاده باشد. این در حالی است که چمن طبیعی در هر جایی رشد نمی کند، زیرا نیاز به نور کافی دارد.


مناسب برای انواع مراسم ها
تاکید روی این نکته واجب است که چمن مصنوعی برای باغ تالارها تنها برای مراسم عروسی مناسب نیست، بلکه برای جشن فارغ التحصیلی، مهمانی ها، و تولدها و هر جشن و رویدادی که مد نظر دارید مناسب می باشد. مهمانان حتی می توانند کفش های خود را در بیاورند و با خیال راحت روی این چمن ها رفت و آمد کرده و به شادی بپردازند. پاهای مهمانان با کف زمین در تماس نیست و مانند این است که روی موکت و فرش پا می گذارند. 

چمن مصنوعی برای باغ تالار عروسی
کاربرد های دیگر استفاده از چمن مصنوعی در باغ تالارها
1.میز جشن
یکی از رایج ترین کاربردهای چمن مصنوعی استفاده از آن برای تزیین و دکور میز عروسی یا جشن می باشد. بسیاری از مردم چمن مصنوعی را با گل ها و دیگر انواع دکوراسیون و طراحی ترکیب می کنند تا به میز جشن، زندگی ببخشند و آن را با طراوت و رویایی نشان دهند. به یاد داشته باشید که این میزها برای مراسم های مختلفی قابل استفاده است، از این رو خبری از پلاسیده شدن چمن های مصنوعی و شارژ کردن آن با چمن جدید دیگری نیست.

2. جایگاه عروس و داماد
جایگاه عروس و داماد در باغ تالار بیش از هر چیز ی در معرض توجه می باشد. اجرای ایده خلاقانه و رمانتیک در این زمینه حرف اول را می زند. به یاد داشته باشید که بیشتر تصاویر به یاد ماندنی در این مکان گرفته می شود.
اصولا در این جایگاه از پنل ها و دیوارهایی به کار می رود که با تم عروسی خوانایی داشته باشد. 
در این جا از موارد بسیار زیادی می توانید به کار ببرید تا به زیباتر شدن هرچه بیشتر آن کمک کنید. اما مدت است که نصب چمن مصنوعی در باغ تالار ها موجب شده است تا این سوال به وجود بیاید که چرا نباید از آن برای جایگاه عروس و داماد استفاده کرد تا هم نما و ظاهر چمن طبیعی را داشته باشد و هم به عکس ها و حال و هوای مراسم طراوت و شادابی خاصی بدهد؟
کافی است دیوار پشت جایگاه را با چمن مصنوعی سرسبز کرده و با گل های زیبا تزیین نمایید. حتی می توانید عکس عروس و داماد را روی آن نصب کنید تا همه چیز را برای بهترین روز زندگی عروس و دامادها مهیا نمایید. 

4. راهرو سبز به جای فرش قرمز
یکی از آشکارترین کاربردهای چمن مصنوعی در مراسم عروسی، در راهرو ورودی عروس و دامادها می باشد، به این ترتیب می توانید همه چیز را متفاوت و شگفت انگیز نمایان کنید. می توانید چمن مصنوعی را روی کف راهرو نصب کنید و آن را برای ورود عروس و داماد بی نظیر و جذاب بسازید. هر کسی به روز عروسی خود مانند یک تجربه فراموش نشدنی در همه ابعاد و جنبه ها فکر می کند. با زیبا و طراحی کردن این قسمت برای عروس و دامادها، این خاطره را برای آن ها ماندگار کنید. 

چمن مصنوعی
کاربردهای چمن مصنوعی در باغ تالار بسیار بی نهایت است و بسته به ذوق هنری و خلاقیت شما در طراحی آن برای مراسم های مختلف، می توانید از مزیت های بی شمار آن بهره مند شوید.

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

چمن مصنوعی