نصب چمن مصنوعی,فروش چمن مصنوعی

فروش چمن مصنوعی

02128423456
09198000567

به تراس خانه خود طعم و عطر دلپذیری بدهید

به تراس خانه خود طعم و عطر دلپذیری بدهید
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/14 0 نظر

چگونه تراس سرسبز خود را جذاب تر کنیم؟

چگونه از تراس و بالکن خود بیشتر استفاده کنیم؟

ایده هایی برای تراس سبز خانه شما

چمن مصنوعی
اگر ساختمان و آپارتمان شما دارای تراس می باشد، پس واقعا شانس آورده اید، مخصوصا اگر در یک شهر بزرگی زندگی می کنید که خیلی به فضای سرسبز دسترسی ندارید. هر ثانیه ای که در تراس زیبای خانه خود می گذرانید و لذت می برید، می تواند مانند یک تعطیلات کوچک باشد. تکنولوژی مدرن در ساخت و تولید چمن مصنوعی موجب شده است تا این کار برای شما ساده شود. شما با استفاده از چمن مصنوعی برای تراس و بالکن منزل خود می توانید ایده های خلاقانه ای به کار بگیرید تا این مکان خشک و بی روح را به فضای دلپذیری تبدیل کنید که در آن جا احساس آرامش دارید. وجود یک محیط دنج و آرامش بخش در خانه، بعد از یک روز کاری و یا برای گذراندن وقت در آخر هفته ها یک مزیت بزرگی است که می توانید نهایت استفاده را از آن ببرید. 
با ما همراه باشید تا در این جا ایده هایی برای استفاده از چمن مصنوعی در تراس و بالکن خدمت تان عرض کنیم.


1.تراس خانه خود را به یک باغ کوچک تبدیل کنید

چمن مصنوعی تراس
ایجاد یک فضای سبز در اطراف تان می تواند شما را به طبیعت بیشتر نزدیک کند. نصب چمن مصنوعی در کف تراس و بالکن و استفاده از گل های رنگارنگ در اطراف آن یا حتی روی دیوار تراس، محیطی را برای شما به وجود می آورد که کافی است چشمان خود را ببندید و از عمق جان خود نفس عمیق بکشید. این ترفند هم چنین برای مخفی کردن بخش هایی از بالکن و تراس که در حالت عادی اصلا خوشایند و دلچسب به نظر نمی رسند، مناسب می باشد، مانند گوشه های سخت و سیمانی، دیوار های بی روح و زننده. بهتر است صبح ها یک فنجان قهوه و چای برای خود درست کنید و در این محیط زیبای خانه خود از دیدین زیبایی ها غرق لذت شوید. 


2. از نیمکت و صندلی استفاده کنید

تراس زیبا با چمن مصنوعی
شما برای زیبا کردن چمن مصنوعی تراس و بالکن منزل خود نیاز به تعدادی وسیله دارید تا بیشتر بتوانید از این بخش از منزل تان استفاده کنید. میز و نیمکت و صندلی که بسیار شیک و جذاب و مدرن می باشند، هماهنگی بسیار عالی با رنگ سبز چمن مصنوعی دارند، گویی در یک پارک یا جنگل به استراحت می پردازید و از محیط اطراف خود لذت می برید. 


3. از تراس و بالکن خود بیشتر استفاده کنید
چمن مصنوعی برای تراس و بالکن فقط جنبه تزئینی ندارد. می توانید با کمک آن محیط تراس را برای خود به یک مکان بسیار کاربردی و پر استفاده تبدیل کنید. نصب قفسه ها به دیوار، گذاشتن یک کتابخانه کوچک، استند گل و غیره همگی می توانند این امکان را برای شما به وجود بیاورند تا بهتر و بیشتر از تراس خانه خود استفاده کنید. تراس و بالکن فقط محلی برای پهن کردن لباس ها و انبار کردن وسایلی که به آن ها نیاز ندارید، نیست، بلکه می تواند به هیجان انگیز ترین بخش خانه شما تبدیل شود.


4. نور پردازی را از یاد نبرید

نورپردازی در تراس سبز چمن مصنوعی
چمن مصنوعی در تراس و بالکن خود را در شب نیز زیبا و جذاب نمایان کنید. 
این که این بخش از خانه شما، شب ها نیز روشن باشد، اجازه می دهد تا در عصر و غروب و نیمه شب نیز بتوانید در آن جا نهایت استفاده را ببرید. مخصوصا لامپ های حبابی و تزئینی در این زمینه بسیار طرفدار دارند. در آویزان کردن این لامپ ها و چراغ ها در تراس و بالکن از خود خلاقیت نشان دهید تا دکور شیک و زیبایی را در آنجا به وجود بیاورید. حتی می توانید از ظروف مربای خود استفاده کرده و با تزئین آن به عنوان جاشمعی به کار ببرید. واقعا به این ترتیب، محیط تراس  و بالکن خود را شاعرانه می کنید. شاید اگر چشمان تان را ببندید نیز صدای طبیعت را با عمق جان خود احساس کنید. 

5. به هماهنگی رنگ ها توجه داشت باشید 
هر وسایل و گل و گیاهی که استفاده می کنید باید با رنگ چمن مصنوعی در تراس و بالکن شما هماهنگی داشته باشد. سعی کنید هارمونی زیبایی از رنگ ها را در معرض نمایش بگذارید تا چشم شما شاهد زیباترین مناظر و چشم اندازه ها باشد. به عنوان مثال رنگ های روشن برای باغ کوچک در تراس عالی می باشند زیرا فضای کوچک را بزرگ تر نشان می دهند. اما رنگ های تیره درست برعکس این موضوع عمل می کنند. 
رنگ های بولد می توانند تاثیر بسزایی روی احساسات بیننده داشته باشند. رنگ سبز چمن مصنوعی می تواند محیط آرامش بخشی را به وجود بیاورد و هم چنین یک رنگ پیش زمینه عالی به شمار می رود. آبی، زرد و قرمز نیز شاداب و با طراوت تر می باشند و همه چیز را برای لذت بردن بیشتر شما فراهم می کنند.
همیشه رنگ های که در تراس و بالکن خود استفاده می کنید را زیر نظر داشته باشید. از رنگ های هم خانواده و یا گرادینت رنگی برای ایجاد هارمونی بیشتر به کار ببرید.


6. پنت هاوس در تراس
ایجاد پنت هاوس روی تراس ممکن است کار عجیب و غریب و سختی به نظر برسد، اما یکی از بهترین و راحت ترین کارهایی است که برای تغییر طراحی و دکوراسیون تراس و بالکن خانه خود می توانید انجام دهید. شما می توانید به این ترتیب از شب و روز خود به دور از محیط داخلی خانه لذت ببرید، حتی می توانید دوستان و مهمانان تان را به این فضای سبز و مدرن دعوت کنید. کافی است با نصب چمن مصنوعی در تراس و بالکن و یک آلاچیق چوبی همه چیز را به خواسته های خود نزدیک کنید. داخل آلاچیق از صندلی های راحتی و مبلمان شیک به همراه بالش و کوسن های راحت استفاده کنید تا همه چیز برای لذت بردن شما از لحظه لحظه زندگی تان مهیا باشد. 

7. تراس خانه را به یک مکان تفریحی تبدیل کنید
با نصب تاب های قابل حمل در این بخش می توانید در روز و شب یا تابستان و زمستان حس آرامش بخشی را تجربه کنید. گویی دوران کودکی خود را از نزدیک می بینید و دوباره سرخوش و شاداب خواهید شد. وجود چمن مصنوعی در اطراف تاب، این حس را به شما می دهد که در یک محیط مانند جنگل و پارک هستید و مطمئن باشید که به این ترتیب ذهن تان همیشه آرام و سبز باقی می ماند. 

چمن مصنوعی
8. دیوار سبز در تراس
چرا باید همیشه چمن مصنوعی را در کف تراس و بالکن نصب نمود؟ آیا نمی توانیم دیوار سبز را در این بخش از خانه نیز تجربه کنیم؟ البته که می شود. سراسر دیوار های تراس خود را با چمن مصنوعی بپوشانید و سپس روی آن از گلدان های رنگارنگ و زیبا استفاده کنید که هارمونی بالایی با رنگ سبز چمن مصنوعی دارند. نگران نباشید. چمن مصنوعی موجب نم و رطوبت دیوار نمی شود، بلکه در زمستان موجب افزایش دمای داخلی خانه و در فصل گرما موجب کاهش دما می شود.  

9. شهر بازی در تراس

بازی و سرگرمی در تراس سبز
کودکان عاشق باز کردن در فضای سبز می باشند. شاید نصب چمن مصنوعی  در تراس و بالکن این امکان را برای آن ها فراهم بیاورد، حتی روزهای سرد زمستانی یا مواقعی که به پارک و شهر بازی دسترسی ندارید. کافی است تاپ کودک خود را در این جا نصب کنید و یا اسباب بازی های او را در قفسه هایی که روی دیوار تراس نصب کرده اید، بچینید و یا حتی استخر شنای بادی کوچک آن ها را به تراس انتقال دهید تا داخل خانه و زیر نظر شما به تفریح و شادی بپردازند. 


10. سینما در تراس خانه شما
هر آن چه که همیشه آرزو داشته اید را حالا می توانید به راحتی به دست بیاورید. تلویزیونی روی دیوار تراس یا روی میز شیک و مدرنی در تراس قرار دهید. حالا تنها یک کاناپه راحت نیاز دارید تا در فضای باز و دلنشین همراه عزیزان تان لذت ببرید. به این ترتیب احساس می کنید که در جنگل و پارک سرسبزی به تماشای فیلم مورد علاقه خود می پردازید. مطمئنا این صحنه یک از فانتزی ترین رویاهای هر فردی است. چه کسی دوست ندارد آن را امتحان کند؟

جمع بندی
استفاده و نصب چمن مصنوعی در تراس و بالکن تنها محدود به ایده هایی که در این مقاله بیان کردیم، نمی شود. شما با ذهن خلاقی که دارید مطمئنا می توانید از چمن مصنوعی به روش های بهتری استفاده کنید. ببینید که تکنولوژی به حدی رسیده است که این امکان را به شما می دهد تا در چهار دیواری منزل خود فضای سرسبزی را به وجود بیاورید و از آن لذت ببرید. شاید حالا تراس و بالکن خانه شما به یکی از دنج ترین و امن ترین بخش های خانه تبدیل شده است که هیچ کجای دنیا را به آن جا ترجیح نمی دهید. شاید این گفته معروف که "هیچ کجا خانه آدم نمی شود" به "هیچ کجا تراس و بالکن خانه آدم نمی شود" تغییر یابد. این طور نیست؟

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

چمن مصنوعی