نصب چمن مصنوعی,فروش چمن مصنوعی

فروش چمن مصنوعی

02128423456
09198000567

چمن مصنوعی یا چمن طبیعی؟

چمن مصنوعی یا چمن طبیعی؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/23 0 نظر

تفاوت های چمن مصنوعی با چمن طبیعی چیست؟

چگونه چمن مصنوعی مرغوب و باکیفیت را تشخیص دهیم؟

کدام یک را ترجیح می دهید: چمن مصنوعی یا چمن طبیعی؟


چمن به طور کلی گیاهی است که نمای زیبای آن روی روحیه ما و زیبا تر شدن محیط اطراف مان تاثیرگذار است، به این دلیل است که می خواهیم همیشه جلوی چشم مان باشند. این روزها چمن های طبیعی محبوبیت خود را از دست داده اند و همین امر موجب شده است تا مرکز فروش چمن مصنوعی بسیاری در سراسر دنیا به وجود بیاید تا بتوانید طبیعت سبز و زیبا را با چمن مصنوعی به منزل خود بیاورید. 
چمن مصنوعی محصولی است که علاوه بر زمین های ورزشی، برای اهداف تزئینی و دکوراسیون و منظره سازی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو می خواهیم به شما نشان دهیم که کیفیت چمن مصنوعی چگونه است. 
قبل از هر چیزی به یاد داشته باشید که از اعتبار و کیفیت محصولات مرکز فروش چمن مصنوعی مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید. زیرا ارزان بودن چنین محصولی به معنی کیفیت بهتر آن نیست. شاید بهتر باشد این گونه بگوییم که چمن مصنوعی که قیمتی زیر قیمت بازار دارد، با موادی ساخته شده است که برای سلامتی شما مضر است و در طول زمان موجب می شود تا پشیمان شوید. بنابراین می خواهیم در این مقاله به شما توضیح دهیم که چمن مصنوعی چیست، چگونه باید باشد و چرا باید آن را نسبت به چمن طبیعی ترجیح بدهید. 

بیایید شروع کنیم. 

چرا باید چمن مصنوعی را به چمن طبیعی ترجیح بدهید
تفاوت میان چمن طبیعی و چمن مصنوعی چیست؟
این تقریبا سوالی است که همیشه پرسیده می شود. این سوال پاسخ های بلند اما ساده ای دارد. بله، اجازه دهید اول از همه درباره این سوال که چرا باید چمن مصنوعی را ترجیح دهید، صحبت کنیم:

1.چمن مصنوعی در برابر اشعه های نور خورشید مقاوم است، اما چمن طبیعی این چنین نیست
همان طور که می دانید، در آب و هوای گرم، زمانی که چمن طبیعی در مقابل اشعه های نور خورشید قرار می گیرد، خشک می شود و رنگ سبز زیبای خود را از دست می دهد. زمانی که چمن طبیعی آبیاری نشود، بعد از مدت زمان کوتاهی نیز به طور کلی از بین می رود. در هر صورت همه این ها در ارتباط با چمن مصنوعی صدق نمی کند. البته با شرط این که از مرکز فروش چمن مصنوعی معتبری خرید کنید. 
همان طور که بارها و بارها در مقالات مختلفی گفتیم، چمن مصنوعی نیاز به آبیاری ندارد. در آب و هوای گرم و آفتابی، الیاف چمن مصنوعی تنها اندکی نرم تر می شوند و در این شرایط باز هم به اندازه کافی خنک احساس می گردند. مقدار آبی که برای چمن طبیعی مصرف می شود هرگز برای چمن مصنوعی مورد استفاده قرار نمی گیرد. از این رو مزیت های آن بسیار زیاد است. 

چمن مصنوعی
2. هزینه های نگه داری چمن مصنوعی بسیار پایین است
همان طور که در بالا اشاره کردیم، چمن مصنوعی نیاز به آبیاری ندارد. هم چنین به این ترتیب، هزینه های هرس کردن و استفاده از دستگاه چمن زنی نیز مورد نیاز نیست، زیرا به مرور زمان رشد نمی کند. از این رو هزینه های کاشت مجدد و بذرپاشی نیز وجود ندارد. به این ترتیب است که چمن مصنوعی از جهات بسیار زیادی به صرفه است و موجب کاهش هزینه های شما می شود. 
تنها هزینه مورد نیاز چمن مصنوعی، تمدید گرانول (دانه های ریزی که در داخل آن وجود دارد) هر 6 ماه یک بار می باشد. البته این موضوع درباره زمین های ورزشی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، بیشتر صدق می کند. زیرا گرانول در زمین های ورزشی به دلیل حرکات سریع و شدید بازیکنان، به مرور زمان پراکنده می شود. تمدید گرانول موجب حفظ تعادل چمن مصنوعی می شود. 
همان طور که می بینید در مقایسه با چمن طبیعی، هزینه اضافه ای برای نگهداری از چمن مصنوعی وجود ندارد. به این دلیل است که تنها با انتخاب یک مرکز فروش چمن مصنوعی معتبر می توانید با خیال راحت خرید کنید و لذت ببرید. 


3. مدت زمان استفاده از چمن مصنوعی بسیار زیاد است اما چمن طبیعی دوام بالایی ندارد
همان طور که می توانید ببینید، عمر و ماندگاری چمن مصنوعی بسیار زیاد است، زیرا چمنی که در مرکز فروش چمن مصنوعی معتبر و باکیفیت ارائه می شود، مقاومت بالایی در شرایط آب و هوای بد و نامناسب دارد. بنابراین استفاده از چمن مصنوعی در زمین ها و فضای باز گزینه بسیار مناسبی است. چمن مصنوعی در فضاهای باز حدود 10 سال بیشتر از چمن طبیعی ماندگاری دارد. 
این یکی از مهم ترین دلایلی است که باید چمن مصنوعی را ترجیح بدهید. 

چرا چمن مصنوعی بهتر از چمن طبیعی می باشد

4. چمن مصنوعی به مرور زمان چمن مصنوعی آسیب نمی بیند
به دلیل الیاف قدرتمندی که در ساخت و تولید چمن مصنوعی به کار می رود، در برابر آب و هوای نامناسب مقاوم می باشد. از این رو حتی در فصل زمستان نیز رنگ و ظاهر خود را از دست نمی دهد. (البته باز هم تاکیدی می کنیم که باید بهترین و معتبرترین مرکز فروش چمن مصنوعی را بیابید). اما تمامی این موارد در ارتباط با چمن طبیعی صدق نمی کند. شما ممکن است در سطح چمن طبیعی شاهد ساییدگی ها و از بین رفتن چمن ها باشید که به این ترتیب بخش های خالی از زمین زیر آن مشخص می باشد. 

چمن مصنوعی
5. انواع طرح ها و رنگ های مختلفی از چمن مصنوعی در دسترس می باشد
شما با انتخاب یک مرکز فروش چمن مصنوعی قابل اطمینان می توانید شاهد انواع طراحی ها و رنگ های مختلفی از این محصول باشد. ممکن است بخواهید رنگ متفاوتی را در باغچه، تراس و بالکن، پشت بام و یا حتی دیوار خانه خود استفاده کنید. اما این موضوع در ارتباط با چمن طبیعی امکان پذیر نیست. تنها رنگی که از چمن طبیعی می توانید انتظار داشته باشید، سبز است. از جایی که چمن مصنوعی می تواند رنگ آمیزی شود، شما انتخاب های بسیار زیادی پیش روی خود دارید.
در هر صورت ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای تزئین و دکوراسیون خانه و منزل و منظره حیاط و پشت بام خود، از چمن مصنوعی استفاده کنید که طرح و رنگ بسیار زیادی دارد. 
نکته قابل توجه ای که وجود دارد این است که چمن مصنوعی برای باغ و چمن مصنوعی که برای زمین های ورزشی به کار می رود، یکسان نیست. باید این تفاوت را بشناسید و بدانید. در این زمینه می توانید از متخصصان موجود در مراکز فروش چمن مصنوعی کمک بخواهید. 

مضرات خرید چمن مصنوعی ارزان قیمت؟
چمن مصنوعی بر اساس کیفیت مواد تشکیل دهنده و نحوه تولید و ساخت خود، قیمت گذاری می شود. چمن مصنوعی بی کیفیت یا ضعیف مسلما قیمت پایین تری دارد، و از طرف دیگر مطمئنا قیمت چمن مصنوعی باکیفیت بالاتر می باشد. چیزی که باید به آن دقت کنید این است که شما باید تفاوت میان چمن مصنوعی ارزان و چمن مصنوعی بی کیفیت را بشناسید. 

اگر مرکز فروش چمن مصنوعی را پیدا کردید که قیمتی زیر قیمت بازار عرضه می کند، باید بسیار احتیاط کنید. زیرا امکان دارد به شما چمن مصنوعی را بفروشند که با مواد سرطان زا و سمی ساخته شده است و دوام و ماندگاری بالایی نداشته باشد. از جایی که سلامتی شما و اعضای خانواده و حتی حیوانات خانگی تان بیش از هر چیزی اهمیت دارند، بهتر است در انتخاب و خرید چمن مصنوعی دقت بالایی به خرج دهید. 

شرکت نیوساد سازان، چمن های مصنوعی سازگار با محیط زیست و مقاومی را ارائه می کند که از مواد قابل بازیافت ساخته شده است. اگر آماده هستید تا با متخصصان ما تماس بگیرید و هر گونه سوالی که دارید را مطرح کنید، بی شک ما در خدمت شما عزیزان می باشیم. با ما در ارتباط باشید و از خدماتی و محصولاتی که ارائه می کنیم، نهایت استفاده را ببرید. ما برای شما زندگی سالم و سرشار از لحظات خوش را آرزو می کنیم. سبز باشید. 

نظرات

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

چمن مصنوعی