نصب چمن مصنوعی,فروش چمن مصنوعی

فروش چمن مصنوعی

02128423456
09198000567

ایده های جذاب برای بازسازی حیاط خود

ایده های جذاب برای بازسازی حیاط خود
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/25 0 نظر

حیاط خانه خود را تبدیل به یک مکان تفریحی و استراحت کنید و در تمام طول سال از آن لذت ببرید.

چگونه می توانید حیاط خانه خود را به مکانی سبز و شاد تبدیل کنید؟


خوب از قدیم داشتن حیاط، یکی از مزیت های خانه های بزرگ و حتی کوچک به شمار می رفت. حیاط می تواند یکی از بهترین بخش های خانه باشد که در آن جا می توانید کارهای زیادی انجام دهید. کاشتن درختان، گل ها، استفاده از چمن، خانه درختی، وصل کردن تاپ، خوش گذراندن با خانواده و غیره. اگر بخواهیم تمام کاربردهای حیاط را نام ببریم، شاید ساعت ها باید به نوشتن ادامه دهیم.
اما این روزها حیاط ها به معنای متفاوتی به دست آورده اند. به این دلیل است که بسیاری از صاحب خانه ها به بازسازی حیاط روی آورده اند و به این ترتیب می خواهند از این بخش از خانه خود به گونه ای استفاده کنند که زندگی در خانه شان بیشتر جریان یابد. 


بازسازی حیاط نیاز به عوامل متفاوتی دارد. شاید یکی از مهم ترین عوامل، انتخاب کفپوش مناسب باشد که واقعا هر چیز دیگری را به خوب مهیا و آماده سازی می کند. اما سوال این جا است که چگونه بازسازی حیاط را انجام دهید تا محیط سرسبز و مکانی برای استراحت و بازی کودکان فراهم شود؟ چگونه می شود در امن ترین جای دنیا یعنی خانه خود، یک محیط اختصاصی تفریحی ایجاد کنید و از بودن در کنار خانواده لذت ببرید؟
با ما همراه باشید تا با ارائه ایده هایی درباره بازسازی حیاط، شما را به آرزوها و خواسته های تان نزدیک کنیم.


استفاده از گلدان های شیک با گل و گیاهان بسیار زیبا
شما باید در حیاط خانه خود تعادل و هماهنگی ایجاد کنید. برای این که این بخش از خانه را سرسبز کنید و از بودن در آن جا لذت ببرید، باید به سراغ ساده ترین و بی دغدغه ترین گزینه ها بروید که نیاز چندانی به رسیدگی ندارد. با استفاده از چمن مصنوعی نیوساد می توانید کف تمام حیاط خود را بپوشانید و سرسبز کنید. برای ایجاد هارمونی و هماهنگی بیشتر نیز می توانید از گل های زیبا و گلدان های شیکی روی آن ها به کار ببرید که واقعا گویی یک پارک و یا بخشی از طبیعت را به منزل تان می آورد. نگران آب دادن به گل ها و خراب شدن چمن نباشید. چمن مصنوعی خاصیت تخلیه و آب زهکشی دارد و هیچ آبگرفتگی در سطح حیاط دیده نمی شود. به بارش باران فکر می کنید؟ باز هم این خاصیت چمن مصنوعی نیوساد موجب می شود تا دیگر دغدغه ای در این زمینه وجود نداشته باشد. زیرا چمن مصنوعی به سرعت خشک می شود و آب را زهکشی می کند. 

چمن مصنوعی برای بازسازی حیاط

یک پیشنهاد: از لاستیک های قدیمی و پنجر خود استفاده کنید تا از آن به عنوان گلدان به کار ببرید. هم می توانید آن را روی چمن مصنوعی کف حیاط قرار دهید و هم روی دیوار حیاط خود. 

چمن مصنوعی
دیوار سبز در حیاط

چمن مصنوعی برای بازسازی حیاط
چه چیزی بهتر از این است که تمام چهار دیواری منزل خود را سرسبز کنید، به گونه ای که انگار در یک باغ و جنگل زیبا قرار گذارید. می خواهید از شر کفپوش های سیمانی و دیوار های آجری حیاط خود خلاص شوید؟ نمی خواهید دیگر موزاییک ها و کاشی های آزار دهنده و لغزنده حیاط را تحمل کنید؟ بهترین راه استفاده از چمن مصنوعی نیوساد برای دیوار و کف حیاط تان است. به این ترتیب بازسازی حیاط خود را به نحوی پیش می برید که از نتیجه آن شگفت زده می شوید. تعجب نکنید، چمن مصنوعی نیوساد برای دیوار هم قابل نصب است و انواع رنگ ها و شکل ها و طرح های متنوعی دارد. نگران پوسیدگی یا نم زدگی دیوار و کف حیاط خود نباشید، زیرا چمن مصنوعی نیوساد نیازی به آبیاری ندارد. هم چنین نیاز نیست به فکر هرس کردن آن باشد، چون مانند چمن طبیعی رشد نمی کند و در تمام طول سال به همان شکل باقی می ماند. 


به حیاط خود رنگ و لعاب بدهید
استفاده از کفپوش های چوبی، سیمانی، سنگی، و هر چیز دیگری در کنار تمام بدی ها و شاید خوبی هایی که دارد و شما را به دردسر می اندازد، یک بدی بسیار بزرگ دارد که بسیار مورد توجه قرار می گیرد: شما دست تان برای تزیین و طراحی و بازسازی حیاط به وسیله آن ها باز نیست. منظورمان این است که شما طرح های محدودی پیش روی دارید که هماهنگ کردن آن ها با سایر وسایلی که می خواهید در حیاط استفاده کنید نیز بسیار سخت است. اما فقط با یک بار نصب چمن مصنوعی نیوساد که در انواع طرح ها و رنگ های مختلفی در دسترس می باشد، می توانید ایده های ناب دیگری را پیاده کنید و از آن بخش از خانه خود لذت ببرید و حس زندگی را با عمق جان احساس کنید. 
دیگر نیاز نیست نگران استفاده از میز و صندلی و حتی تاپ و سرسره کودکان خود روی کفپوش های خطرناک سیمانی و سنگی حیاط خود باشد، زیرا چمن مصنوعی نیوساد دارای لایه مقاوم در زیر خود می باشد که از آسیب و صدمات به عزیزان تان جلوگیری می نماید و هم چنین هنگام باران سطح لغزنده ای را به وجود نمی آورد. با خیال راحت چای عصرانه خود را با طعم و عطر کیکی خانگی به حیاط سبز خانه خود بیاورید. 


و اما مزیت های چمن مصنوعی برای بازسازی حیاط نسبت به کف پوش های دیگر

1.افزایش ارزش ملک تان
بر کسی پوشیده نیست که هر چه خانه از هر نظری شیک و زیبا باشد که زندگی رزومه و کسل کننده در آن جریان ندارد، بلکه مکانی برای به استراحت و شادی و تفریح و سرگرمی است، ارزش آن بالاتر می رود. با بازسازی حیاط خود به وسیله چمن مصنوعی نیوساد می توانید باغ، پارک و یا هر چیزی که اسمش را میگذارید به صورت اختصاصی در حیاط خانه خود به وجود بیاورید. به این ترتیب هنگام فروش، از قیمت ملک خود متعجب می شوید. فقط لحظه ای فکر کنید که به مشتری ملک خود می گویید " خانه با فضای سبز اختصاصی"، لازم نیست چیز دیگری به این جمله اضافه کنید، این مورد خود به تنهایی گویای همه چیز است. 


2. از شر علف های هرز و دردسرهای ناشی از آن ها خلاص شوید
با نصب چمن مصنوعی نیوساد در پروسه بازسازی حیاط خود، دیگر نیاز به آبیاری، استفاده از دستگاه چمن زنی، کود شیمیایی و خیلی از دردسرهای دیگر را ندارید. به این ترتیب احتمال رویش علف های هرز آزار دهنده نیز بسیار کم می شود. حتی ممکن است به قدری رشد آن کاهش یابد که با دستان خود بتوانید همان تعداد اندک را جدا کنید. به این ترتیب حیاط شما همیشه و در تمام فصل های سال یکدست و هموار و سبز دیده می شود. 

چمن مصنوعی

3. چشم اندازه خانه خود را متحول کنید
شاید فکر کنید بازسازی حیاط فقط برای این است که در آن جا عصرانه بخورید و کودکان تان در آن جا بازی کنند. اما باید بگوییم که اشتباه می کنید. چی کسی دوست ندارد تا صبح ها وقتی از خواب بیدار می شود، پنجره را بگشاید و خود را با یک محیط سبز و شادابی رو به رو ببیند که انرژی غیر قابل وصفی برای تمام روز خود کسب می کند؟ شاید لحظه ای فکر کنید که خانه تان رو به روی پارک محله تان قرار دارد؟ اما باز هم اشتباه می کنید. این فضای سبز مختص شما و تفریح و سرگرمی خانواده و میهمانان تان می باشد. یک بار چمن مصنوعی نیوساد را نصب کنید و سال های سال از وجود آن بهره مند شوید. 
به یاد داشته باشید که کف پوش های سیمانی و سنگی و چوبی هر چند که زیبا باشند، به اندازه چمن مصنوعی نمی توانند این گونه روی روحیه و زندگی شما تاثیر بگذارند. محققان اثبات کرده اند که وجود فضای سبز در اطراف انسان ها می تواند به آن ها شور و اشتیاق زندگی و انرژی زیاد برای انجام کارهای روزمره بدهد. 


4. به حیوانات خانگی و کودکان خود محیطی برای تخلیه انرژی شان بدهید
سنگ فرش های سخت و سفت و کف پوش های سیمانی و موزاییکی نمی توانند محیط امن و شادی را برای عزیزان تان فراهم کنند. اگر کودکان هنگام بازی روی این کف پوش های سخت بیافتند، چه می شود؟ اگر حیوان خانگی تان روی این کف پوش های سیمانی و سنگی دچار آسیب شوند، چه اتفاقی می افتد؟ اصلا چگونه می خواهید خرابکاری های حیوانات خانگی خود را از روی این کف پوش ها پاک کنید، در حالی گه رنگ و بوی آن ها ممکن است تا مدت ها باقی بماند. 
اما با نصب چمن نیوساد در پروسه بازسازی حیاط خود، دیگر این دردسرها را ندارید. چمن های مصنوعی باکیفیت و قدرتمند، لایه زیرین بسیار مقاوم و انعطاف پذیری دارند. از این رو از وارد شدن آسیب به کودکان  حیوانات خانگی تان هنگام بازیگوشی و بازی جلوگیری می کند و هم چنینی باعث می شود تا آن ها احساس کنند که در پارک و شهر بازی هستند، پس دیگر بهانه بیرون از خانه را نیمی گیرند. 
هم چنین جمع کردن و تمیز نمودن خرابکاری حیوانات خانگی تان روی چمن مصنوعی بسیار ساده است. شما تنها به مقداری آب و در شرایط ضروری به محلول آب و صابون نیاز دارید. همین و تمام. 

 

5. قیمت به صرفه و کاهش هزینه ها
مطمئن باشید که استفاده از چمن مصنوعی نیوساد گزینه به صرفه است، کافی است به ابعاد و اندازه حیاط خود فکر کنید، حالا در نظر بگیرید اگر به جای چمن مصنوعی، از دیگر کف پوش های سیمانی، سنگی و چوبی استفاده کنید، چقدر تفاوت قیمت دارد. دقت کنید که هزینه های نگه داری و ترمیم آن ها را باید در طول سالیان سال نیز در نظر بگیرید. شما یک بار چمن مصنوعی نیوساد را نصب می کنید و دیگر هیچ هزینه ای را نمی پردازید. اما این موضوع در ارتباط با سایر کف پوش ها صدق نمی کند.


شرکت نیوساد سازان ارائه دهنده بهترین چمن های مصنوعی در ابعاد، رنگ و طرح های مختلف در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. کافی است تلفن را بردارید و با مشاوران ما تماس بگیرید. ما رویای ترین فضای سبز را برای تان مهیا می  کنیم. یک بار هزینه کنید و برای مدت ها و سال های سال از آن به نحو احسنت استفاده کنید. به این می گویند یک معامله دو سر برد. 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

چمن مصنوعی