نصب چمن مصنوعی,فروش چمن مصنوعی

فروش چمن مصنوعی

02128423456
09198000567

بهترین تولیدکننده چمن مصنوعی

بهترین تولیدکننده چمن مصنوعی
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/16 0 نظر

حالا زمان این است که بهترین شرکت و تولیدکننده چمن مصنوعی را پیدا کنید و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. 

چگونه بهترین تولیدکننده چمن مصنوعی را انتخاب کنید؟

چمن مصنوعی
خوب بالاخره متوجه شده اید که چمن مصنوعی برای نیاز و خواسته شما مناسب می باشد، اما حالا به این فکر می کنید که بهترین شرکت و  تولیدکننده چمن مصنوعی را بیابید. استفاده و نصب چمن مصنوعی یک سرمایه گذاری بلند مدت است، از این رو باید با دقت انتخاب کنید. زیرا شما برای مدت زمان طولانی تری از آن نسبت به چمن های طبیعی استفاده می نمایید. با این وجود، باید بهترین شرکت را در این زمینه پیدا کنید. 
شرکت ها تولیدکننده و توزیع کننده بسیاری برای این کار وجود دارند، از این رو مطمئنا سردرگم می شوید که کدام یک را انتخاب کنید. 
اطلاعات بسیاری در اینترنت نوشته شده است و بسیاری از آن ها تنها به این دلیل است که محصول خود را تبلیغ کنند، بنابراین باید آگاه باشید که در آن سیر عظیم تبلیغات، گول ظاهر ماجرا را نخورید. 
توصیه ما این است که به اولین شرکتی که برخورد کردید، اطمینان نکنید. باید انتخاب خود را بسط دهید و به مقایسه بپردازید. باید شرکتی را انتخاب کنید که پاسخگوی تمام نیازها و البته سوالات شما باشد، اگر این چنین است بی شک آن شرکت را انتخاب کنید و جای دیگری جستجو نکنید.
اگر هنوز مطمئن نیستید که چه تولیدکننده چمن مصنوعی را پیدا کنید، شرکت نیوساد سازان با تیم تخصصی خود افتخار این را دارد تا در این مقاله شما را راهنمایی کند. به این ترتیب بهترین تصمیم گیری را می کنید و از انتخاب خود پشیمان نمی شوید. زیرا ما با کیفیت ترین چمن مصنوعی را برای مشتریان عزیز خود مهیا می کنیم و اعتماد آن ها را جلب می نماییم.
 ویژگی های چمن مصنوعی که ارائه می کنیم به این ترتیب می باشند:
●    از ظاهر چمن های طبیعی و واقعی برگرفته شده اند.
●    دارای قابلیت تخلیه آب مناسبی می باشند.
●    کثیفی و گل و لایی را به وجود نمی آورند.
●    در ساخت آن ها، از مواد آلرژی زا و سمی استفاده نشده است.
●    نیاز به آبیاری و هرس کردن ندارند.

 

بهترین تولیدکننده چمن مصنوعی
 

چگونه می توانم کیفیت چمن مصنوعی را تشخیص دهم؟
چمن مصنوعی معمولا از دو نوع الیاف ساخته می شود- پلی اتیلن (PE) و پلی پروپیلن (PP). تفاوت میان چمن های مختلف، از پیروی کردن فاکتورهای متعدد نشات می گیرد: PE نرم و لطیف تر، انعطاف پذیر تر است و برای الیاف بلندتر و سبز در چمن مصنوعی به کار می رود. 
PP سفت تر می باشد و به گونه ای بافته شده است که حالت موجی دارد، از این رو برای پوشاندن خاک و زمین های قهوه ای، گزینه مناسبی در نظر گرفته می شود.


چمن مصنوعی از نظر موارد زیر با هم تفاوت دارند:
●    ارتفاع الیاف بلند سبز PE
●    تعداد الیاف در هر متر مربع
●    شمار کوک ها در هر 10 سانتی متر
●    اندازه کوک ها
●    ضخامت و دیتکس الیاف
●    ظاهر الیاف PE


به دلیل گوناگون بودن فاکتورها، چمن مصنوعی نیز می تواند برای اهداف مختلفی به کار رود. به طور مثال، چمن مصنوعی با الیاف پرتراکم و کوتاه که به صورت PE شکل داده شده است، برای باغ ها و زمین های سخت مناسب می باشد. 

 

آیا باید پیش پرداختی بپردازم؟
خوب اگر تولیدکننده چمن مصنوعی مورد نظر خود را پیدا کرده اید، باید بدانید که درخواست پیش پرداخت آن ها خیلی غیر منطقی نیست. آن ها باید حداقل هزینه برش رول های چمن مصنوعی بر اساس نیاز و ابعادی که در اختیار آنان قرار می دهید را دریافت کنند (زیرا در صورت پشیمان شدن شما نمی توانند برای افراد دیگری استفاده نمایند). هر چیزی بیش از 30 تا 40 درصد از کل مبلغ می تواند زیاده خواهی باشد. 
اما دقت کنید به چه شرکت یا تولیدکننده چمن مصنوعی پول پرداخت می کنید. باید از معتبر بودن آن ها اطمینان حاصل کنید و گواهینامه های آنان را در وب سایت شان بررسی نمایید. شرکت نیوساد سازان با افتخار اعلام می دارد که امین شما مشتریان عزیز است و با سال ها سابقه و تجربه در این زمینه توانسته است نظر مشتریان خود را جلب کند.

تولیدکننده چمن مصنوعی

شرایط زمینی که چمن مصنوعی روی آن نصب می شود باید چگونه باشد؟
پایه و بیس نیز به اندازه چمن مصنوعی اهمیت دارد. نصب چمن مصنوعی با کیفیت روی زمین نامناسب و یا اتصال های ضعیف بین آن ها، واقعا ارزشی ندارد و فاجعه است.

چمن مصنوعی
تولیدکنندگان چمن مصنوعی بسیاری را می شناسیم که برای مهیا کردن زمین مورد نظر، از شن و ماسه به کار می برند و بدون محکم کردن این پایه و بیس چمن مصنوعی، کار نصب را آغاز می کنند. استفاده از سنگ موجب محکم و سفت شدن پایه می شود و به این ترتیب شن و ماسه به هموار کردن ظاهری زمین کمک می کند که به مرور زمان ممکن است زمین را به حالت قبل باز گرداند. 
قبل از قرارداد بستن با تولیدکننده چمن مصنوعی دقت کنید تا استفاده از سنگ و چارچوب چمن مصنوعی ذکر شده باشد. اگر آن ها به جای چارچوب چوبی از چارچوب پلاستیکی به کار می برند، مشکلی ندارد، مطمئن باشید که طول عمر بسیار بالایی دارد. 

گارانتی چمن مصنوعی چه می شود؟
داشتن گارانتی یکی از نشانه های معتبر بودن تولیدکننده چمن مصنوعی و کیفیت محصولات آن ها است. اما این در شرایطی است که شرکت مورد نظر بتواند به تعهدات خود پایبند باشد. باید مطمئن شوید که در طول دوره گارانتی می توانید از آن شرکت خدمات پس از فروش دریافت کنید. شما باید به اعتبار و سابقه درخشان شرکت مورد نظر اطمینان داشته باشید تا مطمئن شوید که در طول دوره گارانتی نیز هم چنان در این زمینه فعالیت می کنند. شرکت نیوساد با مهیا کردن بهترین چمن مصنوعی این اطمینان را به وجود می آورد که حتی پس از خرید در کنار مشتریان خود خواهد بود. بله شما می توانید با خیال راحت به ما اطمینان کنید. 

تولیدکننده چمن مصنوعی

توصیه های دیگر برای انتخاب بهترین تولید کننده چمن مصنوعی
مطمئن باشید که نظر مشتریان شرکت مورد نظر را بررسی می کنید. نه تنها در وب سایت آن ها، بلکه در فضای اجتماعی به دنبال مهر تاییدی بر اعتبار آن ها باشید. 
از آن ها بخواهید نمونه کارهای خود را حداقل در محل شهر زندگی تان ارائه کنند. با دقت نگاه کنید که کیفیت نصب و محصولات شان به چه ترتیب است. 
وب سایت آن ها را برای داشتن گواهینامه های معتبر بررسی کنید. 
بیش از مقدار متعارف، پیش پرداخت نپردازید، مگر این که به اعتبار و شهرت آن شرکت اطمینان داشته باشید. 
از طرف دیگر باید دقت کنید که اگر می خواهید خودتان چمن مصنوعی را نصب کنید، این موضوع را در ابتدای کار روشن و مشخص بسازید. 
مورد مهم دیگر این است که چمن مصنوعی این تولید کننده باید به جای این که مصنوعی به نظر برسد، بسیار واقعی و طبیعی دیده شود، به گونه ای که تشخیص آن با چمن طبیعی سخت باشد. از طرف دیگر باید در تماس با پوست بسیار لطیف احساس شود، زیرا ممکن است بخواهید روی آن پا برهنه راه بروید. هم چنین باید از قابلیت تخلیه خوبی برخوردار باشد تا مرطوب و خیس احساس نشود. تراکم بالای چمن مصنوعی مانند چمن واقعی به نظر می رسد، این در حالی است هیچ بخش خالی در آن وجود ندارد و زمین قهوه ای زیر آن دیده نمی شود. 
به یاد داشته باشید که نصب چمن مصنوعی باکیفیت و مرغوب می تواند سال های سال ماندگاری داشته باشد. سعی نکنید ارزان ترین تولیدکننده چمن مصنوعی را انتخاب کنید، بلکه باید به دنبال با ارزش ترین و معتبر ترین آن باشید. چمن مصنوعی همیشه قیمت به صرفه ای دارد، اما همان طور که گفتیم بهتر است در این زمینه بیش از هر چیزی رو کیفیت تمرکز داشته باشید.

در مجموع
شرکت نیوساد ضمن ارائه مرغوب ترین چمن مصنوعی برای مشتریان عزیز، خیال شما را بابت هر گونه نگرانی که در این زمینه وجود دارد، راحت می کند. کافی است تلفن را بر دارید و با ما تماس بگیرید. ما پاسخگوی تک تک سوالات شما می باشیم. مشاوره و صحبت کردن با ما می تواند تمامی ابهامات را در ذهن شما پاک کند. سابقه درخشان و اعتبار شرکت نیوساد موجب جلب اعتماد مشتریان شده است. خوشحال می شویم تا شما هم به جرگه مشتریان وفادار و همیشگی ما بپیوندید. 

نظرات

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

چمن مصنوعی