نصب چمن مصنوعی,فروش چمن مصنوعی

فروش چمن مصنوعی

02128423456
09198000567

دلیل محبوبیت چمن مصنوعی

دلیل محبوبیت چمن مصنوعی
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/14 0 نظر

قیمت چمن مصنوعی چگونه محاسبه می شود؟

چه عواملی روی قیمت چمن مصنوعی تاثیر دارد؟

چرا چمن مصنوعی بسیار طرفدار دارد و چه عواملی روی قیمت آن تاثیر می گذارد؟

قیمت چمن مصنوعی
چمن مصنوعی به دلایل مختلفی توانسته است نظر مردم در سراسر دنیا را به خود جلب کند، دلیل اصلی همه کاره یا چند منظوره بودن آن است، یعنی می توانید برای کارهای بسیار زیاد و گوناگونی از چمن مصنوعی کمک بگیرید. از طرف دیگر تشخیص آن ها از چمن های طبیعی بسیار سخت است از این رو به دلیل دردسرهای کمتری که دارد، جایگزین بهتری محسوب می شود.
اگر در یک منطقه کم آب زندگی می کنید و یا اگر از نگهداری های مداوم چمن های طبیعی خسته شده اید، باید بگوییم که شانس خوبی برای شما وجود دارد. افراد بسیاری در منزل، دفتر کار، باشگاه، شهر بازی و هر جای دیگر می توانند با استفاده از چمن مصنوعی به جای چمن واقعی، در هزینه ها، میزان مصرف آب و از همه مهم تر وقت خود صرفه جویی کنند. 
این روزها شاهد این هستیم که مردم بیشتر و بیشتر به سمت نصب چمن مصنوعی برای موارد زیر می روند:
●    حیاط منزل
●    خانه سگ و گربه
●    زمین بازی
●    اطراف استخر
●    پشت بام یا روف گاردن
●    ایجاد فضای سبز
●    چمن مصنوعی تراس
●    دیوار سبز 
●    و غیره

چمن مصنوعی در صورتی برای شما مناسب است که:
●    از آبیاری، بذر پاشی، سم پاشی، کود دادن و هرس چمن های طبیعی خسته شده باشید.
●    صورت حساب مصرف آب شما بسیار بالا باشد.
●    نمی خواهید از کود و سم های شیمیایی استفاده کنید.
●    اعتقاد دارید که چمن مصنوعی به اندازه چمن واقعی زیبا و طبیعی به نظر می رسد و حتی بهتر از آن.

چمن مصنوعی دقیقا چیست؟
چمن مصنوعی متشکل از الیاف و رشته هایی می باشد که روی یک بستر و سطحی بافته می شود و اجازه عبور آب از میان خود را می دهد. بستر چمن روی یک لایه تخلیه آب یا زهکشی قرار می گیرد که معمولا از ماسه های فشرده پر شده اند. سپس برای داخل آن از شن یا ماسه به کار می رود تا هنگام باد، چمن مصنوعی به این طرف و آن طرف حرکت نکند. 
چمن مصنوعی این روزها از نایلون، پلی اتان و یا پلی پروپیلن ساخته شده است که رنگ های متنوعی دارند. 
شرکت نیوساد یکی از شرکت های تولید کننده چمن مصنوعی می باشد که انواع مختلفی از این محصول را مطابق با نیازهای مشتریان ارائه می دارد. 


و اما قیمت چمن مصنوعی
قیمت چمن مصنوعی در ابتدا بسیار بالا به نظر می رسد. اما نکته جالب توجه این است که زمانی که نصب می شود تا 15 یا حتی 25 سال قابل استفاده می باشد. این هزینه را باید با هزینه های نگهداری اعم از مصرف آب، برق، سوخت دستگاه های علف زنی، کود شیمیایی و غیره که برای چمن های طبیعی واجب و لازم می باشند، مقایسه کنید، آن وقت متوجه می شوید که قیمت ناچیزی دارد. 

قیمت نصب چمن مصنوعی چقدر است؟

نصب چمن مصنوعی
خوب این سوالی است که بارها و بارها از ما پرسیده می شود. جواب دادن به این سوال به شما اجازه می دهد تا درک بهتری از هزینه ها و سود بازگشت از سرمایه نصب چمن مصنوعی داشته باشید. 
جواب کوتاه به این سوال این است که قیمت چمن مصنوعی و نصب آن در منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد. از این رو به طور قطعی نمی توان گفت که چه هزینه هایی برای شما دارد. کیفیت، رنگ، ابعاد، اندازه، محل مورد استفاده و خیلی از موارد دیگر روی قیمت چمن مصنوعی تاثیر می گذارد. 
در هر صورت توصیه ما این است که برای بهترین و باکیفیت ترین چمن مصنوعی هزینه کنید. زیرا تفاوت بالایی میان چمن مصنوعی کم کیفیت و با کیفیت وجود دارد. چمن مصنوعی با کیفیت ظاهر شبیه به چمن طبیعی دارد، ماندگارتر و بادوام تر است، به مرور زمان رنگ خود را از دست نمی دهد و از همه مهم تر قیمت مناسبی نسبت به تعداد سال هایی که مورد استفاده قرار می گیرد، دارد. به جای این که برای خرید چمن مصنوعی بی کیفیت هزینه کنید که ممکن است چند سال دیگر نیاز به جایگزین کرد آن داشته باشید، بهتر است روی خرید انواع با کیفیت آن سرمایه گزاری کنید، آن وقت متوجه می شوید که قیمت چمن مصنوعی چندان هم بالا نیست. 


چه مواردی روی قیمت چمن مصنوعی تاثیر می گذارد؟

انواع چمن مصنوعی

وزن سطح بالا
این مورد به تعداد الیاف به کار رفته در هر متر مکعب از چمن مصنوعی باز می گردد. هر چه وزن صفحه بیشتر باشد، چمن مصنوعی پر تراکم تر و بلند تر خواهد بود. این امر موجب سرسبز به نظر رسیدن فضای مورد نظر می شود، نما و ظاهر زیبایی به وجود می آورد و هم چنین زمانی که پای خود را روی آن می گذارید، به نظر می رسد که روی چمن واقعی قدم می زنید. 

چمن مصنوعی
وزن سطح پایین یا بستر
وزن بستر به وزن کلی صفحه پایه و پوشش ثانویه در هر متر مکعب چمن مصنوعی باز می گردد. بستر چمن مصنوعی همه چیز را در خود نگاه می دارد، از این رو بسیار ضروری است تا این بخش بسیار با دوام و ماندگار باشد. هر چه وزن بستر بالاتر باشد، با دوام تر خواهد بود. 

وزن کلی
این امر شامل مجموع وزن صفحه بالایی و وزن بستر چمن مصنوعی می باشد، بسیار ضروری است که این عبارت را بشناسید، زیرا روی
قیمت چمن مصنوعی تاثیر می گذارد. برای مثال، یک چمن مصنوعی 70 و دیگری عدد 55 را برای وزن کلی نشان دهد، این در حالی است که ظاهر کاملا یکسانی دارند. 


فضای درونی چمن مصنوعی
الیاف چمن مصنوعی به خودی خود ایستاده قرار نمی گیرند، بلکه میان آن ها با موادی پر می شود تا این ثبات را برای آن ها به همراه بیاورند. از طرف دیگر، این امر موجب جلوگیری از آسیب به بستر چمن مصنوعی می شود، از جمله قرارگیری در معرض اشعه های UV.
دقت داشته باشید که نباید به دلیل بالا بودن قیمت چمن مصنوعی که فضای داخلی آن پر شده است به سراغ انواعی بروید که در میان الیاف چمن مصنوعی از هیچ موادی به کار نرفته است. این امر به مرور زمان موجب خرابی چمن مصنوعی می شود و باید زودتر به فکر جایگزین کردن آن باشید. 

چمن مصنوعی
ارتفاع الیاف چمن مصنوعی
شما می خواهید چمن مصنوعی شما زیبا و سرسبز دیده شود. ارتفاع الیاف، نقش کلیدی در قیمت چمن مصنوعی ایفا می کند. ارتفاع مناسب الیاف، شما را مطمئن می ساده که از چمن مصنوعی استفاده می کنید که بسیار زیبا و طبیعی به نظر می رسد. البته ارتفاع این الیاف به محلی که استفاده می شود و به چه منظور نیز بستگی دارد. 

عرض رول 
به یاد داشته باشید که چمن مصنوعی برای مطابقت یافتن با اندازه و ابعاد زمین و یا هر محلی که می خواهید آن را نصب کنید، از رول های بسیار بزرگ بریده نمی شود. از این رو بسیاری از شرکت ها بر اساس ابعاد و اندازه محل مورد نظر شما شروع به ساخت چمن مصنوعی می کنند تا از هدر رفتن آن جلوگیر نمایند. این امر نیز روی
قیمت چمن مصنوعی نیز تاثیر می گذارد. 


نوع چمن مصنوعی
به یاد داشته باشید که تنها یک نوع چمن مصنوعی وجود ندارد تا برای تمامی زمینه های مختلف کاربرد داشته باشد. موادی که در ساخت چمن مصنوعی به کار می رود، نوع آن را مشخص می کند. هر نوع چمن دارای خواص منحصر به فرد خود می باشد که آن را برای نیازهای مشتری بسیار مناسب می سازد.
به طور مثال، چمن مصنوعی نایلونی برای داشتن چمن به ظاهر طبیعی و واقعی بسیار گزینه مناسبی می باشد. اما از جایی که چمن نایلونی نفوذ پذیر است، اصلا مناسب استفاده برای خانه سگ و گربه نمی باشد.


بهترین چمن مصنوعی برای نیاز شما کدام است؟
آگاهی از قیمت چمن مصنوعی و سایر مواردی که در بالا به آن اشاره داشتیم، به شما اجازه می دهد تا انتخاب درستی داشته باشید. داشتن اطلاعات و آگاهی از عبارت های بخصوصی که در این زمینه به کار می رود، باعث می شود تا بهتر بتوانید مطابق با نیازهای خود به انتخاب بپردازید. در هر صورت اگر مشکل یا سوالی دارد، متخصصان شرکت نیوساد در خدمت شما عزیزان می باشد. می توانید با ما مشورت کنید تا شما را در انتخاب و خرید بهترین چمن مصنوعی مطابق با آنچه که می خواهید، راهنمایی نماییم.. 

در نهایت
بهتر است برای خرید چمن مصنوعی به شرکتی اعتماد کنید که گزینه های بسیار متنوعی در اختیار شما قرار می دهد، قیمت مناسبی پیشنهاد می دهد و از طرف دیگر سابقه درخشانی در این زمینه دارد. به یاد داشته باشید که نصب چمن مصنوعی در منزل، بسیار مورد توجه قرار می گیرد و چشمان هر کسی را به خود جلب می کند، از این رو علاوه بر قیمت آن به مسائل دیگری نیز توجه داشته باشید. 

نظرات

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

چمن مصنوعی