نصب چمن مصنوعی,فروش چمن مصنوعی

فروش چمن مصنوعی

02128423456
09198000567

چمن مصنوعی برای پارکینگ

چمن مصنوعی برای پارکینگ
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/19 0 نظر

مزیت نصب چمن مصنوعی در پارکینگ و حیاط خانه. روش های نگهداری و افزایش طول عمر آن.

آیا می توانید چمن مصنوعی را در پارکینگ خانه خود نصب کنید؟

چمن مصنوعی
این سوالی است که بارها و بارها از ما پرسیده می شود. خوب بسیار منطقی است که بخواهید به جای چمن طبیعی، از چمن مصنوعی برای پارکینگ استفاده کنید. مخصوصا افرادی که از چمن مصنوعی در تراس، بالکن، پشت بام و یا هر جای دیگری استفاده کرده اند و تجربه عالی از آن به دست آورده اند، به خوبی از مزیت های آن برای بخش های دیگر خانه از جمله پارکینگ آشنا می باشند. 
از طرف دیگر، بسیاری از ما به کف پوش هایی با رسیدگی کمتر و دوام بالا برای پارکینگ نیاز داریم تا با کمترین تلاش و هزینه، به زیباترین شکل ممکن به نظر برسند. این کاری است که چمن مصنوعی انجام می دهد.
چمن مصنوعی هم چنین محیط عالی را برای مسیر تردید ماشین در حیاط و کفپوش های سیمانی ایجاد می کند و از جایی که آب باران را مستقیما به زمین زیر خود تخلیه می کند، دیگر خبری از آب گرفتگی ها در حیاط و پارکینگ خانه نیست. 
با تمام این وجود نصب چمن مصنوعی در پارکینگ می تواند ایده خوبی باشد. 
اما بیایید کمی در این باره بیشتر بدانیم. 


شاید شنیده باشید که می توانید چمن مصنوعی آیا می توانید چمن مصنوعی را در پارکینگ های روباز و سربسته استفاده کنید؟
را روی سطوح سختی مانند سطوح سیمانی از جمله حیاط، پشت بام و غیره نصب کنید و بسیار هم ساده است. اما آیا تا به حال به مسیر ماشین رو حیاط و پارکینگ فکر کرده اید؟ آیا می توانید از چمن مصنوعی در این مکان ها نیز استفاده کنید؟
جواب این سوال هم بله است هم خیر. 
ما به شدت به شما پیشنهاد می کنیم از استفاده از چمن مصنوعی در پارکینگ های پر رفت آمد یا پارکینگ ماشین های سنگین خودداری کنید. 
دلیل این امر به این ترتیب است که سنگینی یک ماشین غول پیکر و یا چرخش لاستیک های آن ها موجب جا به جایی چمن مصنوعی می شود.
یک چمن مصنوعی باکیفیت، دارای مقاومتی تا 30 نیوتن می باشد. این موضوع به این معنی است که جا به جایی و آسیب به بستر لاستیکی زیر چمن مصنوعی به نیروی فوق العاده قدرتمندی نیاز دارد که از پس ماشین های سنگین و رفت و آمد مکرر ماشین ها بر می آید. 
در هر صورت مقاومت چمن مصنوعی باکیفیت نیز به گونه ای نیست که وزن و حرکت های سنگین ماشین های بزرگ و تردد مداوم را تحمل کند. 

چمن مصنوعی برای پارکینگ

خوب یعنی از چمن مصنوعی برای پارکینگ استفاده نکنیم؟
در حالی که نصب چمن مصنوعی در محل رفت و آمد و تردد ماشین های سنگین یا با ترافیک بسیار بالا امکان پذیر نیست، اما در هر صورت به این معنی نیست که نمی توانید در مسیر ماشین رو و پارکینگ خانه خود نصب نمایید. 
برای این کار شما دو گزینه پیش رو دارید:
اول، می توانید اندازه پارکینگ و مسیر ماشین رو کنونی خود را کاهش دهید و یک محل مجزا برای پارک ماشین در نظر بگیرید. به این ترتیب هم ظاهر و نمای خانه شما بسیار شیک و سرسبز دیده می شود، هم محیط ظاهرا طبیعی نسبت به سطوح سیمانی برای پارک ماشین خود در اختیار دارد.
اما اگر فضای کافی در حیاط منزل خود ندارید و برای پارک ماشین نیاز به فضای بیشتری دارید، می توانید چمن مصنوعی را در بخش هایی نصب کنید که ترافیک ماشین بسیار زیادی در آنجا وجود ندارد. مثلا محوطه جلوی درب منزل تان و یا بخش های غیر قابل استفاده در مسیر ماشین رو.
شما می توانید چمن مصنوعی را برش دهید تا در هر بخشی که می خواهید از آن استفاده کنید، به خوبی مطابقت یابد. به این ترتیب مطمئن می شوید که لاستیک های ماشین شما تماما با چمن مصنوعی در تماس است.  
استفاده از چمن مصنوعی هم ظاهر و زیبای مسیر ماشین رو را بهبود می بخشد، هم سطح نرم و لطیف تر و به ظاهر طبیعی تر از کفپوش های سیمانی را به وجود می آورد. 
باز هم تکرار می کنیم که چمن مصنوعی پارکینگ تا زمانی ایده خوبی به نظر می رسد که ترافیک بالایی وجود نداشته باشد یا ماشین های سنگین در آن جا رفت و آمد نکنند.

چمن مصنوعی برای پارک ماشین
مزیت های استفاده از چمن مصنوعی برای پارکینگ
مزیت مهم چمن مصنوعی این است که نیاز به آبیاری ندارد. نصب چمن مصنوعی به جلوگیری از هدر رفتن آب کمک می کند که این موضوع برای محیط زیست عالی است. 
از طرف دیگر نیاز نیست نگران آب گرفتگی پارکینگ خود باشید. با نصب چمن مصنوعی در این مکان تمام آب باران زهکشی و تخلیه می شود و جذب زمین زیر چمن مصنوعی می گردد. از این رو خبری از جمع شدن آب و لیز خوردن ماشین ها نیست.
اگر هم نگران ریختن روغن ماشین خود روی چمن مصنوعی هستید، باید بگوییم که با یک آب کشی ساده می توانید آن را به خوبی تمیز کنید. حتی آب باران نیز این امکان را برای شما فراهم می آورد تا چمن مصنوعی تان تمیز و مرتب و طبیعی به نظر برسد و هیچ آلودگی و کثیفی به وجود نمی آید.

به این ترتیب نصب چمن مصنوعی علاوه بر این که محیط سرسبزی و زیبایی را برای پارک ماشین به وجود می آورد، نیاز به آبیاری ندارد و رسیدگی و محافظت از آن خیلی دردسر ساز نیست. از طرف دیگر محیط امنی را برای پارک ماشین فراهم می سازد، زیرا تخلیه آب مناسب آن موجب می شود تا سطح لغزنده ای برای حرکت لاستیک های ماشین ایجاد نشود.


چمن مصنوعی برای پارکینگ

مزیت دیگر چمن مصنوعی پارکینگ این است که بادوام می باشد و بیشتر از چمن طبیعی ماندگاری دارند. تا زمانی که روی آن رانندگی نکنید و تنها برای پارک از آن استفاده کنید، می تواند سال های سال دوام داشته باشد. از طرف دیگر چمن مصنوعی در برابر نور خورشید، برف و باران مقاوم است. نیاز نیست نگران محو شدن رنگ و یا ساییده شدن الیاف آن باشد. شما هیچ گاه در چمن مصنوعی بخش های خالی را همانند چمن طبیعی مشاهده نمی کنید. لاستیک های ماشین شما با زمین خاکی و یا سیمانی در تماس نیست و این یعنی دوام بیشتر لاستیک های ماشین شما. 
چمن مصنوعی نیز همانند دیگر چمن های طبیعی در مکان های مختلف به هرس شدن، کود دادن و بذر پاشی و غیره نیاز ندارد. زمانی که یک بار چمن مصنوعی برای پارکینگ را نصب نمودید، تمام کاری که نیاز دارید انجام دهید این است که کثیفی های احتمالی لاستیک یا روغن ماشین روی آن را با آب تمیز کنید. 

نتیجه گیری
این که چمن مصنوعی را در پارکینگ خود نصب کنید، امکان پذیر است، اما باید از نصب چمن مصنوعی در بخش هایی که مسیر تردد ماشین ها بسیار زیاد است، جلوگیری به عمل بیاورید. منظور ما این است که از چمن مصنوعی تنها برای قسمتی استفاده کنید که می خواهید ماشین خود را در آن جا پارک کنید.

چمن مصنوعی
مزایای استفاده از چمن مصنوعی نیز بسیار زیاد است: علاوه بر این که شگفت انگیز به نظر می رسد، نسبت به چمن طبیعی، برای محیط زیست نیز بهتر می باشد، زیرا نیاز به آبیاری ندارد و در مصرف آب صرفه جویی می شود. 
اگر برای استفاده از چمن مصنوعی برای پارکینگ منزل خود قانع شده اید، شرکت نیوساد ارائه دهنده بهترین و مرغوب ترین چمن مصنوعی در خدمت شما عزیزان می باشد تا از کیفیت و نتیجه کار رضایت داشته باشید. کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در محیط سبز و سرشار از انرژی مثبت زندگی کنید و لحظات آرامی را تجربه کنید.

نظرات

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

چمن مصنوعی