نصب چمن مصنوعی,فروش چمن مصنوعی

فروش چمن مصنوعی

02128423456
09198000567

بهترین چمن مصنوعی برای فوتبال

بهترین چمن مصنوعی برای فوتبال
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/08 0 نظر

در انتخاب چمن مصنوعی فوتبال باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

دوام و ماندگاری چمن مصنوعی برای فوتبال چگونه است؟

آیا چمن مصنوعی برای تمامی فعالیت های ورزشی کاربرد دارد؟

مزایای و مضرات چمن طبیعی در برابر چمن مصنوعی فوتبال

چمن مصنوعی برای زمین فوتبال
بحث میان انتخاب چمن مصنوعی و چمن طبیعی همیشه بحث داغی بوده است. اما واقعا چه چیزی چمن مصنوعی برای زمین فوتبال را گزینه بهتر و ارجح تری نسبت به چمن های طبیعی می کند؟ چرا این روزها میزان استفاده از چمن مصنوعی بسیار افزایش یافته است و در کمتر زمین فوتبالی شاهد چمن طبیعی هستیم؟ 
با ما همراه باشید تا به سوالات شما پاسخ دهیم.

چمن طبیعی برای زمین فوتبال: چرا برخی آن را دوست دارند
برخی اعتقاد دارند که چمن مصنوعی جراحت های بیشتری را برای بازیکنان به وجود می آورد و می تواند باکتری های خطرناکی را درون الیاف مصنوعی خود نگاه دارد. ولی واقعیت این است که این ها اصلا حقیقت ندارند و اگر شواهد و مدارکی در دست است، خواهشا به ما هم نشان بدهید. الیاف چمن مصنوعی باکیفیت از موادی ساخته شده اند که به هیچ وجه هیچ خطری برای انسان ها در بر ندارد و این موضوع همه مورد تایید سازمان های ذیربط می باشد. 

مشکل با چمن مصنوعی زمین های فوتبال چیست
گل و لای، گرد و خاک، بخش های خالی میان چمن و هزینه و وقت بسیاری که صرف نگهداری چمن طبیعی می شود، همگی جزو مضراتی هستند که بازی فوتبال را هم برای بازیکنان و هم برای تماشاگران سخت و دشوار می سازند. به نظر می رسد که این ها دلایل اصلی و عمده ای هستند که باشگاه های فوتبال تصمیم گرفته اند تا از چمن های مصنوعی استفاده کنند. علی رغم حس وابستگی و احساسی که به چمن طبیعی فوتبال داریم، اما این موضوع واقعیت دارد که نوآوری و خلاقیت های اخیر در چمن مصنوعی موجب شده است تا بیش از گذشته محبوب باشند. بیایید به دلایل این امر بپردازیم.

واقعیت ماجرا
اگرچه برخی از بازیکنان ترجیح می دهند روی چمن های طبیعی بازی می کنند و از آن به عنوان یک سطح واقعی و قدرتمندی یاد می کنند، اما باشگاه ها و تیم های بسیاری از چمن مصنوعی فوتبال استفاده می کنند. پیشرفت در ساخت چمن مصنوعی به گونه ای است که بسیار شبیه به چمن طبیعی و واقعی می باشد و تشخیص تفاوت آن ها سخت است. از این رو چمن مصنوعی هیچ تاثیری در عملکرد و اجرای بازیکنان ندارد. البته تا زمانی که به خوبی در زمین های بازی نصب شده و توصیه های متخصصان نیز به درستی پیروی شده باشند. 
الیاف به کار رفته در چمن مصنوعی برای زمین فوتبال بسیار نرم، لطیف و بدون ایجاد اصطکاک و سایش می باشد که همگی این ها برای نگه داشتن توپ فوتبال کفایت می کند. بافت چمن مصنوعی به بازیکنان اجازه می دهد به خوبی تکل یا شوت بزنند و یا مهارت های لازم در فوتبال را به خوبی اجرا کنند. هم چنین کنترل توپ روی چمن مصنوعی مانند چمن طبیعی می باشد و مشکلی را به وجود نمی آورد، حتی باعث می شود تا بازیکن کنترل و تسلط بیشتری روی توپ داشته باشد. چمن مصنوعی برای استفاده در زمین های فوتبال مورد تایید استاندارد های بالقوه فیفا می باشد. 
روزهایی که بازیکنان در گل و لای مجبور به ادامه بازی فوتبال بودند گذشته است و باید فراموش شود. حالا عصر جدیدی از چمن های مصنوعی وارد بازار شده است که بازی های فوتبال را لذت بخش تر از گذشته می نمایند. 

چمن مصنوعی در زمین فوتبال

چمن مصنوعی حتی در برابر شرایط آب و هوایی جهانی مقاوم می باشد
بازیکنان روی چمن مصنوعی فوتبال در هر آب و هوایی به خوبی و بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه می دهند و اصلا ثبات و تعادل خود را از دست نمی دهند. اگر در منطقه ای زندگی می کنید که آب و هوا خشکی دارد، مطمئنا می دانید که زمین بازی تبدیل به یک محیط خشک و پر از گرد و غبار می شود که همه چیز را بر هم می ریزد و به این ترتیب احتمال آسیب و جراحت بسیار بالا می باشد. از طرف دیگر آبیاری چمن های طبیعی گران قیمت و در اغلب اوقات غیر ممکن است.
از طرف دیگر، اگر در آب و هوای مرطوب زندگی کنید، مطمئنا باشگاه و زمین ورزشی مدرسه شما بیشتر از چمن مصنوعی استفاده می کنند. به دلیل خاصیت تخلیه آبی که این چمن های مصنوعی دارند، واقعا همه مشکلات برای شما حل می شود، مخصوصا در منطقه ای که احتمال خیس و مرطوب شدن آن ها بسیار بالا است. نصب موثر سیستم تخلیه آب همراه با چمن مصنوعی که نیز کار را بهتر می کند. نصب چمن مصنوعی موجب می شود حتی دور دست ترین و بعیدترین زمین ها نیز برای بازی های فوتبال قابل استفاده باشند. زیرا در تمامی فصول سال قابل استفاده است، به این ترتیب بازیکنان پایداری و ثبات لازم را در هر آب و هوایی دارند، حتی بعد از این که ساعت ها، هفته ها و ماه ها به طور مداوم فوتبال و یا هر فعالیت دیگری در آن زمین و یا باشگاه انجام دهند. به این ترتیب اجرای تیم فوتبال بسیار بهینه تر خواهد بود. 

چمن مصنوعی بادوام برای فوتبال


چمن مصنوعی برای زمین فوتبال نیاز به نگهداری کمتر و دوام بالایی دارد
باشگاه ها و مدارس فوتبال با بودجه محدودی که دارند، مطمئنا از مزیت های نصب چمن مصنوعی حرفه ای و مدرن این روزها به شدت استقبال می کنند: نیاز به نگهداری اندک، با دوام، مستقل و بدون نیاز به نیروی کمکی، مناسب برای محیط زیست و زیبا بودن در تمام روزهای سال. 
هم چنان که جمعیت جهان افزایش می یابد، افراد بیشتری به سمت ورزش محبوب فوتبال جذب می شوند و به این ترتیب استفاده از تجهیزات فوتبال نیز بیشتر و بیشتر می شود. در یک زمین فوتبال طبیعی، هزینه های نگهداری و نیروی انسانی بسیار بالا است، حتی این هزینه ها در فصل تابستان که میزان بازی های فوتبال بیشتر انجام می شود نیز افزایش می یابد.
چمن مصنوعی بسیار بادوام است، این در حالی است که مانند چمن طبیعی به نظر سرسبز  احساس می شود و همیشه و در همه حال قابل استفاده می باشد. تنها کافی است که باشگاه ها چمن مصنوعی را در زمین فوتبال نصب کنند و همه چیز به خیر و خوشی تمام شود. 

چمن مصنوعی برای فوتبال

امنیت بازیکنان روی چمن مصنوعی بیشتر است
چمن مصنوعی فوتبالی به گونه ای طراحی شده است تا امنیت بازیکنان بالا باشد و میزان جراحات و آسیب به شدت کاهش یابد. سطح این چمن مصنوعی هموار و یکدست است و پستی و بلندی ندارد. هم چنین احتمال لیز خوردن و از دست دادن تعادل نیز بسیار پایین است. از طرف دیگر، از کشیدگی عضلات و پاره شدن تاندون ها که مانع ادامه بازی فوتبال می شود نیز جلوگیری به عمل می آید.
استفاده از پدهای فومی زیر چمن مصنوعی، میزان جراحات و آسیب های طولانی مدت به مفاصل را بسیار کاهش می دهد، این خبر خوبی برای بازیکنانی است که برای تفریح فوتبال بازی می کنند یا افراد میانسالی که برای تناسب اندام می خواهند در این ورزش محبوب شرکت داشته باشند. 
در واقع بازیکنان روی چمن مصنوعی از بازی کردن چه در شرایط آب و هوای خشک  یا مرطوب، لذت می برند و فرقی هم ندارد که چه ساعاتی از شبانه روز باشد. این ها کارهای است که چمن طبیعی از انجام آن ناتوان است، زیرا در طول روز و فصل های مختلف تغییر می کند. 


چمن مصنوعی برای انواع مختلف ورزش ها کاربر دارد
برخی از چمن های مصنوعی با کیفیت به گونه ای ساخته شده اند که نه تنها برای زمین های فوتبال بلکه برای ورزش های دیگر نیز مناسب می باشند. به این ترتیب یک چمن مصنوعی مدرن می تواند برای 3 یا 4 ورزش یا حتی بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد. از این رو شما می توانید برای محوطه و زمینی که در اختیار دارید برنامه ریزی خوب و دقیقی داشته باشید و حتما درآمد بیشتری کسب کنید. 


نتیجه گیری
شاید احساس کنید که تیم فوتبال شما روی چمن طبیعی بهتر باز می کند، شاید این موضوع درست باشد، مخصوصا برای تیم هایی که روی چمن طبیعی تمرین می کنند. در هر صورت این موضوع ممکن است فقط برای زمین های حاصلخیز و باکیفیت جواب دهد. اگر فاکتورهای دیگر مانند تغییرات آب و هوا، هزینه نگهداری، ماندگاری و غیره را در نظر بگیریم، واقعا چمن طبیعی در زمین فوتبال نمی تواند پاسخگوی مناسبی باشد.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

چمن مصنوعی