نصب چمن مصنوعی,فروش چمن مصنوعی

فروش چمن مصنوعی

02128423456
09198000567

نصب چمن مصنوعی

نصب چمن مصنوعی
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/01/27 0 نظر

نصب چمن مصنوعی بین سنگ چطور است و واقعا عرض کار چقدر باید باشد ؟ 7 سانت 10 سانت ؟30 سانت ؟ چقدر باشد زیباتر است ؟

    آشنایی با مراحل نصب چمن مصنوعی

    اجرای چمن مصنوعی عموما در زمین های ورزشی، زمین های بازی، و محیط های آموزشی کودکان بسیار دیده می شود. برای اجرای پروژه ی چمن مصنوعی نیاز است نصاب آن به طور تخصصی نصاب چمن مصنوعی باشد و به طور کامل و حرفه ای در جربان روند نصب تخصصی آن قرار داشته باشد. زیرا با اینکه شاید نصب چمن مصنوعی کار ساده ای به نظر بیاید اما اجرای چمن مصنوعی روی زمین هایی با طراحی های خاص با برش های پیچیده و تخصصی، مستلزم رعایت مواردی ست تا کار به صورت تخصصی و صحیح انجام گیرد. به همین دلیل است که پیشنهاد می شود نصب چمن مصنوعی را به نصاب چمن مصنوعی واگذار کنید.

    مراحل نصب چمن مصنوعی

    مرحله ی اول شامل مرحله ی اصلی زیر سازی یا همان مسطح سازی می باشد. که پیش از پروسه ی نصب و اجرا انجام می شود. بخش زیر سازی خودش شامل 3 مورد می شود که این 3 مورد با توجه به نوع سطحی که روی آن پروژه ی نصب چمن مصنوعی اجرا می شود و مواد زیر ساز تقسیم بندی می شود:

الف) زیر سازی با مواد نرم ( ژیوتکس ) بر روی سطح های نرم و نفوذ پذیر
ب) زیر سازی با مواد سخت بر روی سطح های نرم و نفوذ پذیر ( مانند خاک باغچه )
ج) زیر سازی بر روی سطح های سخت

    مرحله ی دوم شامل نصب و اجرای چمن مصنوعی می شود. برای نصب چمن مصنوعی پس از مرحلهی زیر سازی، میبایست قواره های چمن را روی زمین قرار دهید و با توجه به ابعاد زمین مورد نظر و پیچ و خک هایش الگوی برش کاری تان را مشخص کنید و سپس اقدام به برش نمایید.

    قیمت نصب چمن مصنوعی

چمن مصنوعی را می توانید در رنج و بازه ی قیمت متنوعی تهیه نمایید. برای مثال قیمت هر متر مربع چمن مصنوعی در طیفی از 35 هزار تومان تا 95 هزار تومان و شاید بیشتر قرار می گیرد. قیمت نصب چمن مصنوعی نیز بسته به نوع کار و زمین اجرایی متنوع است ولی معمولا هزینه ی اجرا و نصب آن با توجه به متراژ کار و هر متر مربع محاسبه می شود.

نظرات

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

چمن مصنوعی